Днешният ден ще е успешен за отбора на Милан срещу този на Арсенал в осминафиналната им среща за Купата на Шампионската лига. Това предвижда да се случи на стадион „Джузепе Меаца” българският букмейкър „Еврофутбол”. Мачът ще се играе от 21:45 часа и е част от програма „Футбол” на настоящия тираж № 14 за вторник-четвъртък, 14-16.02.2012 г. Пак там с днешна дата влиза още един двубой от най-големия футболен турнир на Стария континент – този между Зенит и Бенфика, както и сблъсъкът между Парма и Ювентус от италианското Калчо:

Милан – Арсенал Сингъл; Live “1” – 2.00 “Х” – 2.80 “2” – 2.70

Зенит – Бенфика Сингъл; Live “1” – 2.30 “Х” – 2.80 “2” – 2.30

Парма – Ювентус Сингъл; Live “1” – 3.20 “Х” – 2.95 “2” – 1.75

Още интересни мачове, този път за Купата на България по баскетбол привличат вниманието днес. За четирите двубоя от 1/4–финалите българският букмейкър определя предварително зададено предимство за гостите. Ето три от тях, които предстоят:

Левски – Балкан ХК (0:14,5) “1” – 1.65 - “2” – 1.65

Рилски спортист – Черно море ХК (0:8,5) “1” – 1.65 - “2” – 1.65

Лукойл Академик – Спартак Плевен ХК 0:16.5 “1” – 1.65 - “2” – 1.65

Отложеният двубой от 12-тия кръг на родната волейболна Суперлига между Черно море БАСК и ЦСКА също ще се играе днес, но от 14:00 часа. „Червените” са абсолютни фаворити срещу домакините с коефициент 1.05 срещу 4.00 за победа на варненци.

Към 12:00 часа на 15.02.2012 г. Джакпот 15 достигна 358 531,08 лева.