Днес
  • Класиране България България / Първа лига
    58 ' Етър Велико Търново
    Етър Велико Търново
    2 :2
    Септември София
    Септември София
    19:30 Дунав
    Дунав
    -:-
    Локомотив Пд
    Локомотив Пд
  • Класиране България България / Втора лига
    75 ' Локомотив София
    Локомотив София
    2 :1
    Поморие
    Поморие
    77 ' Марица Пловдив
    Марица Пловдив
    0 :0
    Литекс
    Литекс
    73 ' Ботев Враца
    Ботев Враца
    0 :1
    Созопол
    Созопол
    73 ' Лудогорец II
    Лудогорец II
    1 :0
    Ботев Гълъбово
    Ботев Гълъбово
    73 ' Оборище
    Оборище
    1 :3
    Царско село 2015
    Царско село 2015
    18:30 Монтана
    Монтана
    -:-
    Локомотив ГО
    Локомотив ГО
  • Класиране Англия Англия / Премиърлийг, Англия
    21:45 Бърнли ФК
    Бърнли ФК
    -:-
    Челси
    Челси
    21:45 Лестър Сити
    Лестър Сити
    -:-
    Саутхемптън
    Саутхемптън
  • Класиране Испания Испания / Примера дивисион, Испания
    20:30 КД Алавес
    КД Алавес
    -:-
    Жирона ФК
    Жирона ФК
    20:30 Реал Сосиедад
    Реал Сосиедад
    -:-
    Атлетико Мадрид
    Атлетико Мадрид
    22:30 Бетис
    Бетис
    -:-
    Лас Палмас УД
    Лас Палмас УД
    22:30 Леванте
    Леванте
    -:-
    Малага
    Малага
  • Класиране Белгия Белгия / Про лига, Белгия
    21:30 Клуб Брюж
    Клуб Брюж
    -:-
    Спортинг Шарлероa
    Спортинг Шарлероa
  • Класиране Холандия Холандия / Ередивизие, Холандия
    19:30 Утрехт
    Утрехт
    -:-
    Грьонинген
    Грьонинген
    21:45 Аякс
    Аякс
    -:-
    ВВВ Венло
    ВВВ Венло
  • Англия Англия / НЛП - Истмейн, Англия
    FT Whitby Town
    Whitby Town
    0 :0
    Grantham Town
    Grantham Town
    21:45 Shaw Lane Aquaforce
    Shaw Lane Aquaforce
    -:-
    Олтринкам
    Олтринкам
    21:45 Buxton
    Buxton
    -:-
    Nantwich Town
    Nantwich Town
    21:45 Tiverton
    Tiverton
    -:-
    Biggleswade Town
    Biggleswade Town
    21:45 Matlock Town
    Matlock Town
    -:-
    Стейлбридж Селтик
    Стейлбридж Селтик
    21:45 Marine
    Marine
    -:-
    Witton Albion
    Witton Albion
    21:45 St Ives
    St Ives
    -:-
    Redditch United
    Redditch United
    21:45 Метрополитън Полис
    Метрополитън Полис
    -:-
    Staines
    Staines
    21:45 Kettering Town
    Kettering Town
    -:-
    Weymouth
    Weymouth
    21:45 Билерикей Таун
    Билерикей Таун
    -:-
    Needham
    Needham
    21:45 Dorking
    Dorking
    -:-
    Уингейт & Финчли
    Уингейт & Финчли
  • Англия Англия / Лига 1, Англия
    21:45 Блекбърн
    Блекбърн
    -:-
    Питърбъро Юнайтед
    Питърбъро Юнайтед
  • Англия Англия / Конференция Национал, Англия
    21:45 Гайзли
    Гайзли
    -:-
    Дагенъм и Редбридж
    Дагенъм и Редбридж
  • Англия Англия / Конференция Север, Англия
    21:45 Блайт Спартанс
    Блайт Спартанс
    -:-
    Саутпорт
    Саутпорт
    21:45 Лиймингтън
    Лиймингтън
    -:-
    Чорли
    Чорли
    21:45 Spennymoor Town
    Spennymoor Town
    -:-
    Darlington (Eng)
    Darlington (Eng)
    21:45 Hemel
    Hemel
    -:-
    Wealdstone
    Wealdstone
  • Камерун Камерун / Елит 1
    17:30 Котънспорт
    Котънспорт
    -:-
    Yaounde FC 2
    Yaounde FC 2
  • Хърватска Хърватска / Първа дивизия, Хърватия
    19:00 Славен
    Славен
    -:-
    Интер Запрешич
    Интер Запрешич
  • Колумбия Колумбия / Примера А: Клаусура, Колумбия
    FT Атлетико Уила
    Атлетико Уила
    2 :0
    Депортиво Пасто
    Депортиво Пасто
    FT Онсе Калдас
    Онсе Калдас
    2 :0
    Патриотас Бояка
    Патриотас Бояка
    FT Меделин
    Меделин
    2 :1
    Хагуарес де Кордоба
    Хагуарес де Кордоба
  • Колумбия Колумбия / Примера Б: Клаусура, Колумбия
    FT Депортес Киндио
    Депортес Киндио
    1 :1
    Тигрес
    Тигрес
    22:00 Богота
    Богота
    -:-
    Реал Картахена
    Реал Картахена
    23:30 Депортиво Перейра
    Депортиво Перейра
    -:-
    Депор ФК
    Депор ФК
  • Малта Малта / Първа дивизия, Малта
    20:00 Мкаба
    Мкаба
    -:-
    Рабат Аякс
    Рабат Аякс
  • Германия Германия / Regionalliga: Nordost
    19:15 SC Weiche-08
    SC Weiche-08
    -:-
    Lübeck
    Lübeck
    20:00 Altglienicke
    Altglienicke
    -:-
    Chemie Leipzig
    Chemie Leipzig
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    20:30 Ahlen
    Ahlen
    -:-
    Eintracht Rheine
    Eintracht Rheine
    20:45 TuS Haltern
    TuS Haltern
    -:-
    Brunninghausen
    Brunninghausen
  • Гватемала Гватемала / Лига Насионал: Апертура, Гватемала
    FT Гуастатоя
    Гуастатоя
    2 :0
    Маркенсе
    Маркенсе
    FT Кселаху
    Кселаху
    0 :1
    Deportivo Sanarate
    Deportivo Sanarate
  • Коста Рика Коста Рика / Примера дивисион: Торнео де Верано, Коста Рика
    FT Гресиа
    Гресиа
    0 :3
    УКР
    УКР
    FT Алахуеленсе
    Алахуеленсе
    4 :2
    Кармелита
    Кармелита
    FT Ередиано
    Ередиано
    1 :0
    Сантос де Гуапилес
    Сантос де Гуапилес
    FT Депортиво Саписса
    Депортиво Саписса
    2 :1
    Лимон
    Лимон
    FT Перес Селедон
    Перес Селедон
    1 :1
    Guadalupe
    Guadalupe
  • Узбекистан Узбекистан / ПФЛ, Узбекистан
    FT Металург
    Металург
    0 :5
    Пактакор
    Пактакор
    29 ' Буксоро
    Буксоро
    0 :1
    Олмалик
    Олмалик
  • Швеция Швеция / Алсвенскан
    20:00 Бромапойкарна
    Бромапойкарна
    -:-
    Елфсборг
    Елфсборг
    20:00 ИФК Гьотеборг
    ИФК Гьотеборг
    -:-
    Dalkurd
    Dalkurd
    20:00 Хамарби
    Хамарби
    -:-
    Норкьопинг
    Норкьопинг
  • Турция Турция / Turkey Cup
    20:30 Фенербахче
    Фенербахче
    -:-
    Бешикташ Истанбул
    Бешикташ Истанбул
  • Дания Дания / Суперлига, Дания
    19:00 Лингби
    Лингби
    -:-
    Сондерйиске
    Сондерйиске
    19:00 Силкеборг
    Силкеборг
    -:-
    Хобро
    Хобро
    21:00 Мидтиланд
    Мидтиланд
    -:-
    Брьондби
    Брьондби
  • Гана Гана / Премиър Лийг, Гана
    28 ' Либърти Профешънълс
    Либърти Профешънълс
    0 :0
    Dreams
    Dreams
  • Швейцария Швейцария / Super League
    21:00 Лозана Спорт
    Лозана Спорт
    -:-
    Люцерн
    Люцерн
  • Швейцария Швейцария / Чалъндж Лийг, Швейцария
    21:00 Винтертур
    Винтертур
    -:-
    Воолен
    Воолен
    21:00 Вил
    Вил
    -:-
    Киасо
    Киасо
    21:00 Сервет
    Сервет
    -:-
    ФК Шлафхаузен
    ФК Шлафхаузен
    21:00 Вадуц
    Вадуц
    -:-
    Rapperswil
    Rapperswil
  • Хондурас Хондурас / Лига Насионал: Клаусура
    FT Хондурас Прогресо
    Хондурас Прогресо
    1 :1
    Реал Еспаня
    Реал Еспаня
  • southamerica southamerica / Копа Либертадорес
    FT Де Стронгест
    Де Стронгест
    1 :2
    Atl. Tucuman
    Atl. Tucuman
    FT Фламенго РЖ
    Фламенго РЖ
    1 :1
    Санта Фе
    Санта Фе
    FT Индепендиенте
    Индепендиенте
    0 :1
    Коринтианс СП
    Коринтианс СП
    FT Либертад
    Либертад
    2 :1
    Пенярол
    Пенярол
  • Ел Салвадор Ел Салвадор / Примера дивисион: Апертура, Салвадор
    FT Audaz
    Audaz
    3 :1
    Агуила
    Агуила
    FT ФАС
    ФАС
    4 :1
    Sonsonate
    Sonsonate
    FT Драгон
    Драгон
    1 :2
    Firpo
    Firpo
    FT Chalatenango
    Chalatenango
    0 :2
    Municipal Limeno
    Municipal Limeno
    23:30 Пасакина
    Пасакина
    -:-
    Исидро Метапан
    Исидро Метапан
  • Аржентина Аржентина / Прим Б Метро, Аржентина
    FT Атланта
    Атланта
    2 :0
    Villa San Carlos
    Villa San Carlos
  • Еквадор Еквадор / Примера А, Втора фаза
    FT Делфин
    Делфин
    2 :1
    ЛДУ Кито
    ЛДУ Кито
  • Мексико Мексико / Mexico: Liga De Ascenso - Apertura - Play Offs
    FT Cafetaleros de Tapachula
    Cafetaleros de Tapachula
    3 :2
    Dorados de Sinaloa
    Dorados de Sinaloa
  • Норвегия Норвегия / Norway: Nm Cup
    44 ' Melbo
    Melbo
    0 :1
    Будьо/Глимт
    Будьо/Глимт
    19:00 Lokomotiv Oslo
    Lokomotiv Oslo
    -:-
    KFUM
    KFUM
    19:00 Trygg/Lade
    Trygg/Lade
    -:-
    Розенборг БК
    Розенборг БК
  • Бразилия Бразилия / Brazil: Copa Do Brasil
    FT Гояс ГО
    Гояс ГО
    2 :0
    Авай
    Авай
    FT Ferroviario
    Ferroviario
    2 :2
    Атлетико Минейро
    Атлетико Минейро
    FT Наутико
    Наутико
    1 :0
    Понте Прета СП
    Понте Прета СП
  • Конго Конго / Dr Congo: Super Ligue
    17:30 St Eloi Lupopo
    St Eloi Lupopo
    -:-
    Mont Bleu
    Mont Bleu
  • southamerica southamerica / South America: Copa Sudamericana
    FT Естудиантес де Мерида
    Естудиантес де Мерида
    1 :1
    Депортес Темуко
    Депортес Темуко
  • Исландия Исландия / Iceland: Icelandic Cup
    71 ' ИА Акранес
    ИА Акранес
    7 :0
    IH Hafnarfjordur
    IH Hafnarfjordur
    70 ' Afturelding
    Afturelding
    6 :1
    КВ Вестурбаер
    КВ Вестурбаер
    HT Хаукар Хафнарфьордур
    Хаукар Хафнарфьордур
    2 :1
    Vestri
    Vestri
    30 ' KFG Gardabaer
    KFG Gardabaer
    0 :1
    Викингур Олафсвик
    Викингур Олафсвик
  • Естония Естония / Estonia: Esiliiga
    19:00 Maardu
    Maardu
    -:-
    Keila JK
    Keila JK
  • Бразилия Бразилия / Brazil: Copa Do Brasil U20
    FT Corinthians U20
    Corinthians U20
    2 :2
    Sport Recife U20
    Sport Recife U20
    21:00 Flamengo RJ U20
    Flamengo RJ U20
    -:-
    Vitoria U20
    Vitoria U20
    21:00 Sao Paulo U20
    Sao Paulo U20
    -:-
    Chapecoense-SC U20
    Chapecoense-SC U20
  • САЩ САЩ / Usa: Usl
    FT Toronto FC 2
    Toronto FC 2
    1 :0
    Каролина Рейлхоукс
    Каролина Рейлхоукс
    FT Fresno
    Fresno
    2 :2
    Tulsa Roughnecks
    Tulsa Roughnecks
    FT Portland 2
    Portland 2
    3 :2
    Rio Grande
    Rio Grande
    FT Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    2 :1
    Colorado Springs
    Colorado Springs
  • Англия Англия / England: Professional Development League
    FT Birmingham U23
    Birmingham U23
    3 :0
    Bolton U23
    Bolton U23
    FT Crystal Palace U23
    Crystal Palace U23
    3 :0
    Hull City U23
    Hull City U23
    FT Crewe U23
    Crewe U23
    0 :2
    Sheffield Utd U23
    Sheffield Utd U23
  • Румъния Румъния / Romania: Romanian Cup
    20:30 КС Университатя Крайова
    КС Университатя Крайова
    -:-
    ФК Ботошани
    ФК Ботошани