Кръг 28

17:30
Монтана
Етър Велико Търново
19:45
Славия
Ботев Враца

Кръг 31

15:00
Локомотив София
Янтра Габрово

Кръг 35

07.05, 22:00
Лестър Сити
Нюкасъл Юнайтед
08.05, 14:30
Лийдс Юнайтед
Тотнъм Хотспър
08.05, 17:00
Шефилд Юнайтед
Кристъл Палас
08.05, 19:30
Манчестър Сити
Челси
08.05, 22:15
Ливърпул
Саутхемптън
09.05, 14:00
Уулвърхемптън
Брайтън и Хоув Албиън
09.05, 16:05
Астън Вила
Манчестър Юнайтед
09.05, 18:30
Уест Хем Юнайтед
Евертън
09.05, 21:00
Арсенал
Уест Бромич Албиън
10.05, 22:00
Фулъм
Бърнли ФК

Кръг 35

07.05, 22:00
Реал Сосиедад
Елче
08.05, 15:00
КД Алавес
Леванте
08.05, 17:15
Барселона
Атлетико Мадрид
08.05, 19:30
Кадис
Уеска
08.05, 22:00
Атлетик Билбао
КА Осасуна
09.05, 15:00
Хетафе
Ейбар
09.05, 17:15
Валенсия
Реал Валядолид
09.05, 19:30
Виляреал ФК
Селта Виго
09.05, 22:00
Реал Мадрид
Севиля ФК
10.05, 22:00
Бетис
Гранада

Кръг 30

19:30
Херта Берлин
Фрайбург

Кръг 35

08.05, 16:00
Удинезе Калчо
Болоня ФК
08.05, 16:00
Специя
Наполи
08.05, 19:00
Интер Милано
Сампдория
08.05, 21:45
Фиорентина
Лацио
09.05, 13:30
Дженоа
УС Сасуоло
09.05, 16:00
ФК Парма
Аталанта Бергамо
09.05, 16:00
Беневенто
Каляри Калчо
09.05, 16:00
Верона
ФК Торино
09.05, 19:00
Рома
ФК Кротоне
09.05, 21:45
Ювентус
Милан

Кръг 36

07.05, 22:00
Ланс
Лил
08.05, 14:00
Нант
Бордо
08.05, 18:00
Олимпик Лион
Лориен
09.05, 14:00
Сент Етиен
Олимпик Марсилия
09.05, 16:00
Анже
Дижон
09.05, 16:00
Метц
Олимпик Ним
09.05, 16:00
Ница
Брест
09.05, 16:00
Страсбург
Монпелие
09.05, 18:05
Стад Дьо Реймс
Монако
09.05, 22:00
Рен
Пари Сен Жермен

Кръг 29

07.05, 18:00
Ахмат Грозни
Тамбов
07.05, 20:00
Сочи
Ротор Волгоград
08.05, 14:00
Уфа
Зенит
08.05, 16:30
Арсенал Тула
Рубин Казан
08.05, 16:30
Локомотив Москва
Динамо Москва
08.05, 19:30
ЦСКА Москва
Краснодар
10.05, 16:30
Урал
Ростов
10.05, 19:00
Спартак Москва
Химки

Кръг 111

29.05, 22:00
Winner SF 1
Winner SF 2

Кръг 1/2

22:00
Рома
Манчестър Юнайтед
22:00
Арсенал
Виляреал ФК

Кръг 46

08.05, 14:30
Дарби Каунти
Шефилд Уензди
08.05, 14:30
Ковънтри Сити
Милуол
08.05, 14:30
Бристъл Сити
Брентфорд
08.05, 14:30
Борнемут
Стоук Сити
08.05, 14:30
Блекбърн
Бирмингам Сити
08.05, 14:30
Барнзли
Норич Сити
08.05, 14:30
Мидълзбро
Уикъмб Уондърърс
08.05, 14:30
Нотингам Форест
Престън Норт Енд
08.05, 14:30
Рединг
Хъдърсфийлд Таун
08.05, 14:30
Куинс Парк Рейнджърс
Лутън Таун
08.05, 14:30
Уотфорд
Суонси Сити
08.05, 14:30
Кардиф Сити
Родъръм Юнайтед

Кръг 38

07.05, 22:00
Тенерифе
Алмерия
08.05, 19:15
Реал Сарагоса
Еспаньол
08.05, 19:15
Понферадина
Албасете
08.05, 21:30
Алкоркон АД
Лас Палмас
08.05, 22:00
Малага
Майорка
09.05, 15:00
КД Мирандес
Фуенлабрада
09.05, 17:00
Реал Овиедо
Сабадел
09.05, 19:15
Картахена
Кастейон
09.05, 19:15
Логронес
Жирона ФК
10.05, 20:00
Райо Валекано
Леганес
10.05, 22:00
Спортинг Хихон
КД Луго

Кръг 32

07.05, 19:30
Холщайн Кил
Санкт Паули
07.05, 19:30
Хановер 96
Дармщат 98
08.05, 14:00
Гройтер Фюрт
Карлсруе
08.05, 14:00
Фортуна Дюселдорф
Айнтрахт Брауншвайг
08.05, 14:00
Вюрцбургер Кикерс
Оснабрюк
09.05, 14:30
Бохум
Ян Регенсбург
09.05, 14:30
Ерцгебирге Ауе
Падерборн
09.05, 14:30
Хайденхайм
Зандхаузен
10.05, 21:30
Хамбургер
Нюрнберг

Кръг 37

07.05, 15:00
Виртус Ентела
Киево Верона
07.05, 15:00
Асколи Пикио
Читадела
07.05, 15:00
Салернитана
ФК Емполи
07.05, 15:00
Фрозиноне
Виртус Виченца
07.05, 15:00
Реджана
СПАЛ
07.05, 15:00
Лече
Реджина
07.05, 15:00
Венеция
Порденоне Калчо
07.05, 15:00
Бреша
Пиза 1909
07.05, 15:00
Кремонезе
Пескара Калчо
07.05, 15:00
Козенца
Монца

Кръг 40

08.05, 20:30
Трабзонспор
Анталияспор
08.05, 20:30
Ерзурум
Касъмпаша
08.05, 20:30
Хатайспор
Денизлиспор
08.05, 20:30
Гьозтепе
Коняспор
08.05, 20:30
Фатих Карагюмрюк
Генчлербирлиги
08.05, 20:30
Галатасарай
Бешикташ Истанбул
08.05, 20:30
Анкарагюджу
Фенербахче
08.05, 20:30
Кайзериспор
ФК Газишехир Газиантеп
08.05, 20:30
Сивасспор
Истанбул Башакшехир
08.05, 20:30
Чайкур Ризеспор
Йени Малатияспор

Кръг 31

17:00
Морейрензе
Насионал
19:00
Белененсеш
Портимонензе
20:30
Бенфика
Порто
22:30
Фарензе
Витория Гимараеш

Кръг 37

12.05, 20:00
Ливингстън
Рейнджърс
12.05, 20:30
Селтик
Сейнт Джонстън
12.05, 21:45
Абърдийн
Хибърниън

Кръг 2

07.05, 21:45
Генк
Клуб Брюж
08.05, 21:45
Андерлехт
Антверп

Кръг 32

08.05, 19:30
Ламия
ОФИ Крит
08.05, 19:30
Панетоликос
Атромитос
08.05, 19:30
Волос
АЕЛ Лариса
08.05, 19:30
ПАС Янина
Аполон Смирнис

Кръг 32

07.05, 21:00
Спарта Ротердам
Витес
08.05, 17:30
Твенте
Хераклес
08.05, 19:45
Хееренвеен
Утрехт
08.05, 21:00
АЗ Алкмаар
Фортуна Ситард
08.05, 22:00
ВВВ Венло
Ваалвайк
09.05, 13:15
ФК Емен
Грьонинген
09.05, 15:30
Фейенорд
Аякс
09.05, 15:30
Цволе
АДО Ден Хааг
09.05, 17:45
Вилем II
ПСВ