След 33 минути игра в първия четвъртфинал на Европейското първенство, всичко отново започва отначало. Във въпросната минута Португалия изравни на Полша и резултатът вече е 1:1 в тази здрава битка.

В герой за иберийците се превърна един от най-младите играчи на шампионата Ренато Санчес. Тийнейджърът, който все още няма 19 години, се разписа, за да възстанови статуквото от началото на битката.

Той овладя страхотно топката пред наказателното поле и стреля мощно. Кълбото рикошира леко в крака на Гжегож Криховяк, но това беше достатъчно да попречи на полския вратар да реагира и да избие.

Така той стана най-младият голмайстор в елиминационната фаза на Европейски първенства. Как се стигна до това страхотно положение на новото попълнение на Байерн, можете да видите в прикаченото видео.