Инфлация: 2010 г. Мисия Лондон: 46 хиляди зрители: 355 хиляди лв приход. 2024: Гунди, двойно повече зрители: 86 хиляди, а приходи.....1 550 000. Разбирате ли? Че както е тръгнало, утре и аз да създам филм, като дойдат хиляда души сме пребили боксофиса?!
Балаков също немедлено напусна след 0:6 от Англия. Тук какво се ослушваме?
Как така на Младен Кръстаич вземахте оставката след 2:5 от Бъдещия ОСМИНАФИНАЛИСТ на европейското - Грузия, а на Илиян се дават още два мача?!
Как са национали, пък в ЦСКА резерви? Вчера в студиото на БНТ гостите, начело с Пелето, се скъсаха да ги хвалят тия двамата?
Излиза, че Томаш не разбира или как....?
Така е, "мачът е дълъг" , Илиане, специално за нашите ги правят по 115 минути мачовете, наистина какви дълги мачове. ...
Няма да я спечелим и още след седмица Гонзо ще се готви за.... СЛЕДВАЩИЯ цикъл квалификации.

Спомнете си, щяхме да печелим групата със Сърбия и Унгария...

Сега Люксембург ще ни ошляпат с един равен в събота (в Пловдив, да). Не вярвате ли? Я си спомнете мача с Гибралтар? Само че в Люкс вече играят професионални футболисти. И то отдавна.

А северна ирландия ще ни бие с 2 гола разлика.

И как ще спечелим групата? Или ще си викаме: има, има шансове (ама теоретични)....
Глобална мрежа? Демек?
Директор на водопад?
Хахаххаа, защо не ви е Челно заглавието, а? Щото няма да го дават по мизерните платени диемки, нали?
Нахакаха ви го!

Иначе с кеф ще го гледам, все пак играе Бг отбпр.

А шибаните Диеми да пуснат Бг първенство, че детето ми не знае кой е Локомотив София!
С тия силни първи полувремена - вече писна!
Мач се играе 90 минути, минимум!!! На кой му пука за първото полувреме, ако си загубил мача?!
Прав е Ицо. Но Киню беше пратен съвсем неслучайно да свири този полуфинал.....
Шегувате ли се?? Какъв лъвски скок, какво първо място?! Никакъв шанс нямаме срещу здравите, мощни ирландски играчи.
Нюрнбергер, Илийката и Фил Кръстев играха, както и Виктор Попов. Илиян страшно закъсня със смените.
Докога ще се викат Радо Кирилов и Алекс Колев - мощни дървета.
Десподов, днес писах тук, според гонг, добре бил подготвен в Гърция, играл 382 минути от ....9 мача на ПАОК. Демек, няма и половината. Ами липи му....не го видях.
Реферът го връща на Европекерастите и Минкова яко, тоя цървул, но не е виновен реално. Северна Ирландия ни бие с 2:0 или с 3:0 под Тепетата
Добра форма за Десподов? 9 мача по 90 минути са 810 минути. А той играл 385 (!!) МИНУТИ, което е по-малко от половината?! По-малко от половината, АЛО, ГОНГАДЖИИИ!! кое му е доброто, БЕ!!!
Абе, пичове,вие знаете ли кой е Рубльов,бе?! А Попирин не помните ли как го схруска в Монреал!
Как е, играйкате ли с Томаш? Той е треньор от 24 часа и колосални промени не може да направи, Ами само издънихте поредния чужденец у нас, да се подиграват гората, ква джунгла сме. Сивия ориент. Я Булгар, я булгар
@pesho_kucheto Взимам повод от твоя пример: случвало ли се е във Висшата лига треньор, сключил контракт с Бърнли или подобен, да получи предложение в пети кръг от Ливърпул и МОМЕНТАЛНО да напусне Бърнли, за да иде в Пуул? Аз поне не съм чувал?
Единствената изненада, уважаеми журналисти от ГОНГ, е че НЕ е повикан Пламен от Феенорд! За вратар! А викат някакъв Дюлгеров, дето върза на Илиан гащите и сега е резерва на Бусато, ама иначе щеше да прави кариера на запад?
Здравейте, Гонг!
Никъде не чух/ видях и прочетох интервю с тренера на Локомотив след мача с 48? Май ви е ясно, че ще НАПЛЮЕ съдията, който ви спаси! Защото вече няма СЪМНЕНИЕ, че Числото е САТЕЛИТ на вашия тим!
Давай, Локо!
Само Локо София!
Това е груба грешка. Миналата година Петев си тръгна след 1:7 от норселанд. В смисъл - кат носни кърпички ги сменяме. И ако Лудс влязат в ЛЕ - в групата на този силен турнир, заслугата чия ще е ? На Захарчо ли?!
Браво, браво на Локомотив София!
Можеше и още голове!
Браво на Лудогорец! Няма какво да се лъжем Карабах са сериозен отбор. Динамо З, обаче, ако се стигне до там - са още по-сериозно отбор!
Като се замисля, на Джокович му липсва единствено злато от женски финал. Айде, Ноле, почувствай се жена за големите шлемове и следващата олимпиада! Колко му е?!