Вижте в 16-тата секунда на репортажа каква главичка заби Каранга на великия Железов и той как стоически понася това :-) Значи вече всеки може да му забива главики, не ли?
Както не може да разчита на Чинки и Кабаци
Какъв е залога в Бетовете за дузпа за Лудогорец
Време е наистина Моряците да играят така, че и Кабаков@сие да не може да ги спира с тънки обратни отсъждания и други пунтове - по едно време свирените фалове бяха 7:0, Влатко кафе ли трябваше да направи на нападателя за да не получи картон още с първото докосване , ама като видя че мисията е невъзможна взе да свири нормално :-( Хеле пък коментатора уникален с простотиите си - Васко си наврял ръката под тази на защитника, който си се разхождал там и взел че паднал:-)
Ех, като няма организация е така- да беше Попов щеше да реши мача :-)
Слависти- ханбалисти:-)
Бях на стадиона, ако нямаш "червени" очила, беше очевадно как второто полувреме, въпреки че играха с 14 човека срещу 10, гостите така и не успяха да оцелят врата на Морето втори път, няма как съдията да я вкара все пак:-0
Не му се връзвай на простотията, Илияне, 1е утре може и шеф да стане на БФС:-)
Вандалщината беше на терена, не я ли видя- отбор брадвари, гордееш ли се с тях?
Родригоооол! Отдавна не сме имали толкова качествен играч,на предният мач също беше в основата на трите гола!
Варненски лаф когато играеш нечестно и загубиш след това- Баба Пена си показа пишика:-)
Само така,моряци!
Кофти се играе без вратар и поне три момчета на бат Венци, тежка е тренерската корона :-)
@peliforewer И съответно картоните, дадени обратно пропорционално на броя на нарушенията- прав си:-)
Обаче има спестен червен картон на гостите за удар в лицето на играч без топка,нали? Ама коментатора така се възхищаваше на последвалия фал и жълт картон за домакините, като малко дете в магазин за играчки:-) Май това повече пречи и от най слабото съдийство , защото то става на момента, а коментатора продължаваше да "набива'-имаше дузпа, имаше отменен гол,че чак си повярва сам, срамота! Ще кажеш че той е бил на пет метра от ситуациите, а не съдията?
Крайно време е , хора които не са ритали топка, хайде да не са играли футбол, да спрат да коментират по национални телевизии и да ни заливат с пристрастия и глупави съждения- няма отменен гол, съдията свири преди това, няма как да даде дузпа на бомбен шут от 1 метър на играч с гръб към топката
И трима сменени заради брадви на гостите-ама съдията разбираш ли ги порязал?
На компания духам,супата му гореща- 25 фала на Цска-5 картона,21 на Моряците- 11сартона
Благодаря Маке!
Може ли някой да каже артист №19-Милош Цветкович за какво се тръшна като видя че топката влиза във вратата-ово е професионалист!:-)
Лошото е,че е прав:-)
Като гледам репортажа, не мога да позная този мач ли гледах? Вижте поне първата минута на мача, сините "очила" не помагат, ревльовци! Ама поне стана мач, такива мачове връщат хората на стадиона, въпреки че пак си показаха магарията т.н. фенове на Левски- прескачане на оградата и влизане на терена, бомбички по полицаите, хвърляне на предмети, обидни скандирания и то защото знаят че няма да има наказание за това, нали? И Георги Илиев беше малтретиран през целия мач - Томиславе, това не го виждаш?
Чакаме ви на "Тича" :-)
Един е Жоро Илиев:-)
"Няма купа, няма шампион, има само синя тишина"
Ама нагли, та нагли. Предлагам Левски с когото и да играе, да почва с хендикап 1 гол и една дузпа.:-)
Щото не им свири Чакър:
Второто полувреме предложи съвсем различна динамика, като и Ливърпул, и ПСЖ играеха без излишни рискове. Лекият превес в полза на домакините остана, а в 58-ата попадение на „червените” бе отменено заради нарушение срещу вратаря. Стъридж и Ареола се втурнаха към спорната топката в близост до вратата и нападателят игра първи с нея, след което шпагат му спря право в слабините на стража. Мохамед Салах довкара отбитата топка, а реферът Чакър не прибърза със сигнала за гол. След кратка консултация с допълнителния рефер зад аутлинията той отсъди фаул и отмени попадението.