Селекционерът на Испания Жулен Лопетеги е останал много доволен от характера, който футболистите му показаха в контролата с Англия. Мачът завърши 2:2, като англичаните водеха с 2:0, а Ла Фурия стигна до равенството с голове в 89-ата и 96-ата минути.

"Краят бе за нас, демонстрирахме характер и желание да спасим мача. Мисля, че в националния отбор на Англия се работи добре и създават силен и конкурентоспособен отбор", коментира Лопетеги.

Англичаните, които имаха подкрепата на повече от 80 000 зрители на "Уембли", поведоха с гол на Адам Лалан от дузпа в 9-ата минута, Джейми Варди покачи на 2:0 в 48-ата. Секунди преди края на редовното време Яго Аспас върна един гол, а Иско в последния възможен момент възстанови равенството.

В друга контрола снощи в Ланс Франция и Кот д`Ивоар не успяха да си отбележат гол - 0:0. /БГНЕС