Сърбия разгроми Боливия с 5:1 в последната си контрола преди началото на Мондиал 2018. Сърбите са в група Е на шампионата в Русия в компанията на Бразилия, Швейцария и Коста Рика.

С хеттрик се отличи Александър Митрович, който вкара три от петте гола на Сърбия.

Още в 4-ата минута Митрович откри резултата за сърбите в контролата, играна в австрийския град Грац. В 19-ата Адем Ляич покачи на 2:0, давайки ясен сигнал за превъзходството на тима си.

Само 4 минути по-късно комбинация между Ляич и Митрович позволи на футболиста на Фулъм да вкара втория си гол в двубоя, правейки резултата 3:0.

Малко преди почивката, в 42-ата минута Бранислав Иванович реализира за 4:0 след пас от Митрович.

Боливия намали за 1:4 в 48-ата минута на мача. Хасмани Кампос се разписа са боливийците.

Третото попадение за Александър Митрович в мача падна в 68-ата минута след асистенция на Лука Миливоевич.