В мач от група С на световните квалификации Чехия не очаквано не срещна никакви проблеми и разгроми домакина си в този мач Сан Марино с 6:0.

Чехите натиснаха още от първата минута, а скромният тим на Сан Марино се окопа и издържа...17 минути. ТогаваАнтонин Барак вкара първия гол, само две минути по-късно Владимир Дарида направи 0:2.

Пак Антонин Барак в 24-ата бе точен за 0:3. Изминаха нови две минути и Гебре Селасие покачи на 0:4. После и гредата спаси горките санмаринци, после и вратарят им се намеси успешно.

Кърменчик в 43-ата минута обаче не прости на Симончини и вратарят на Сан Марино извади топката за пети път от вратата си.

Второто започна с голова възможност на Сан Марино и пропускът накара домакините едва ли не да си скубят косите.

Гостите намалиха оборотите и спряха да бележат толкова често. Те обаче стигнаха до дузпа в 77-ата минута и Владимир Дарида бе безкомпромисен за крайното 0:6.

Чехите събраха 8 точки от 5-те си мача. Сан Марино е последен без точки.