Нападателят на Италия Марио Балотели влезе в ролята на своя най-голям критик, като сподели, че не е много доволен от представянето си в мача срещу Бразилия (2:2) снощи.

Голаджията на Милан заби уникален изравнителен гол след почивката, ала след него пропиля две много чисти ситуации, които можеше да оформят пълен обрат за „скуадра адзура“. Италианците нямат победа над „селесао“ от Мондиал 1982, когато легендарният Паоло Роси се отличи с хеттрик за успеха с 4:3.

„Бих си дал шестица по десетобалната система. Пропуснах прекалено много шансове“, отсече Балотели.

Според Супер Марио неговото представяне значително се подобрило при смяната на схемата от 4-4-2 към 4-3-3 през втората част. „Така се чувствах по-удобно на терена и показах повече от възможностите си“, добави острието на „росонерите“.