Наполи победи Комо с 3:1 на „Диего Армандо Марадона“ в мач от седмия кръг на Серия А. Скот Мактоминей даде бърз аванс на домакините още в 25-ата минута, след като реализира с точен удар в долния десен ъгъл. Комо успя да изравни в 43-ата минута чрез Габриел Стрефеца, който не остави шансове на вратаря на Наполи.

Второто полувреме започна силно за Наполи, като в 52-рата минута Ромелу Лукаку реализира дузпа след намесата на ВАР, за да възстанови преднината на „партенопеите“. В 86-ата минута Давид Нерес сложи край на интригата, отбелязвайки третия гол за тима след асистенция на Лукаку.

С този успех Наполи събра 16 точки и води в Серия А, изпреварвайки Ювентус с 4 точки, докато Комо остава на 10-то място с 8 точки.