Коментарът беше изтрит. Моля, спазвай правилата
Баси и наглостта, Стоянов даде 4 фаула за Локомотив до 88-та минута, а на Ботев свиреше всяко падане. Фаула преди първия гол на Ботев е абсолютно измислен играта бе рамо в рамо, а той и картон за Локомотив даде. Удара с лакът е червен картон навсякъде, те ревът, добре че ВАР съдията го видя, че Стоянов го бе подминал ... а този Бауренски трябваше да бъде изгонен още за бодичека когато спря голова атака през второто полувреме, а не да го гони в 90-та за приказки. Продължението от 4 минути пък е без коментар, те изтекоха още при разправиите.
много от това е гнусна лъжа истината на lokosf.info
Лъжец и мутра много от това е гнусна лъжа истината на lokosf.info
гнусна от това е гнусна лъжа истината на lokosf.info
истината за селото lokosf.info/а-отбор-на-локомотив-софия/двубои-а-отбор/1815-мокра-селска-поръчка-със-съдии-ли-ще-спира-локомотив
как не ви е срам да не дадете 4-те спорни положения за дузпи за Локомотив???
Те тези им ходят на мачовете, даже биха дупнишките фенове преди няколко години
има 350 човека на мача
Прав е Наско дето и левскарите му викаха Наско-Педараско. Като види пари и си върти, да получи. Друго си е сега с Любко, полегнала е Тодорка.
Видеото е от конференцията с допълнение за ЦСКА не виждам връзка с тази новина
С такива приятели трябват ли ти врагове?
Боби Михайлов бил приятел на Иван Василев ... то с такива приятели нямаш нужда от врагове
Дами и господа от гонг, моля, попитайте на кои критерии не отговаря Локомотив София, че да не е поканен на тази среща за бъдещето на футбола в България.
Това защо е в други, а не в lokosofia.gong.bg? Чудо е че го видях.
Г-н Табаков
ако започне в 18 часа мача към 20:00 вече е сумрак. Последната контрола бе от 17.

п.с. сайта е lokosf.info
Викторчо не мислиш ли, че по-важното в интервюто е че Ливраменто казва, че иска да остане в Локомотив
Коя мишка написа това заглавие, че дори и името си скри?
Васев ВЕЛИКАН
Явно на журналята им е по-болно за ЦСКА и всеки въпрос за това питат.
Железни юнаци
то на ЦСКА ако не им дадът дузпа няма как да продалжат серията си от 14 поредни дузпи срещу Локомотив за 14-те им победи
браво Локо
Почти всеки мач срещу нас подпираха Лудогорец и благодарение на това имат куп победи срещу нас. Само Локо и напред.
Гонг вие жълта медия ли ставате? Какви са тези 99% и защо не сте говорили с НАП за мнение за финансите и разсрочването им? Посочете и текста от наредбите, с който ще бъдат отказани лицензите.