• Вандерсон пропусна отличен момент да стреля или да подаде на Мисиджан, а когато го направи холандецът стреля покрай вратата.

• Бюлер сменя Жул в състава на домакините.

69'
  • Жул получи жълт картон.

65'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:1!!! Марселиньо изведе Вандерсон срещу вратаря, той се пребори със защитник и покрай вратаря изравни резултата. Съмнение, че Вандерсон в един миг пипна топката с ръка.

62'
  • Ренан докосва топката с ръка извън пеналта си, реферът на забелязва това.

61'
  • Коварен удар на Кешеру, но вратарят спасява.

59'
  • Голмайсторът Филип Охс напуска принудително, Шкендерович го сменя.

55'
  • Диагонален удар на Хак, но Ренан лови, макар и с известни усилия.

52'
  • Опасен удар на Марселиньо, топката минава на сантиметри от левия стълб в корнер.

51'
  • Далечен удар на Росипал, топката лети малко край вратата.

47'
  • Ренан спасява вратата си след удар на Охс.

46'
  • Херо усилва атаката си с включването ан Кешеру на мястото на Горалски.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ХОФЕНХАЙМ.

45'
  • След гола във вратата си тимът на Лудогорец е обхванат от напрежение, което личи на терена.

41'
  • Хубава флангова атака за Лудогорец и много лош завършващ удар на Вандерсон.

36'
  • Натанаел получи жълт картон и ще пропусне един мач.

33'
  • Марселиньо стреля с глава при бърза контра, но не намира вратата.

32'
  • Бичакчич получи жълт картон.

28'
  • ГОЛ ЗА ХОФЕНХАЙМ - 1:0! Филип Охс е оставен непокрит в наказателното поле на Лудогорец и с остър шут по трева открива резултата.

25'
  • Домакините на свой ред се настаниха по-трайно в половината на Лудогорец. Стигнаха до корнер, след който не последва нищо.

22'
  • Играта се води почти изцяло в половината на Хофенхайм, засега обаче липсват положения.