• Жълт картон за Анте Рениа от Пирин

81'
  • Последна смяна в състава на Витоша, Садула влиза, излиза Старокин

80'
  • Рениа и Хендерсън пропуснаха да отбележат втори гол във вратата на Витоша. Този път Иванов се справи с работата си на игрището и улови кълбото.

79'
  • Много хубав удар на Кирилов намери левия страничен стълб на вратата на Иванов

73'
  • Пряк свободен удар за Витоша, след центрирането в наказателното поле на Пирин, отбраната се справи

73'
  • Жълт картон за вратаря на Пирин Георги Георгиев

71'
  • Старокин наруши правилата срешу Радослав Кирилов и е декориран в жълто

69'
  • Грешка на Михаил Иванов, Рениа овладя кълбото, но опитът му за пас беше спасен от съгрешилия вратар

67'
  • Смяна във Витоша. Кочилов излезе, влезе Бенци Бонев

64'
  • Отново Радослав Кирилов се оказа на голова позиция в наказателното поле на Витоша, но Узунов се справи със ситуацията и затвори атакуващия футболист на домакините.

57'
  • Пас на Суда към Радослав Кирилов, но ударът на последния излезе в аут, като топката мина встрани от вратата на Иванов

54'
  • Корнер за Пирин, Суда центрира, но топката излезе в аут

53'
  • Пряк свободен удар за Витоша, след изпълнението топката излезе в аут.

51'
  • Корнер за Витоша. След изпълнението отбраната на домакините се справи със ситуацията

50'
  • Даниел Пеев опита да стреля, но от малък ъгъл, той беше затворен от бранителите на Пирин.

49'
  • Пряк свободен удар за Пирин. Хендерсън центрира в наказателното поле, но бранителите на Витоша се справиха

47'
  • Смяна в състава на Витоша. Стефан Христов влиза, излиза Григор Долапчиев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Уникално слаб шут на Котев от центъра на терена, топката излезе в аут

45+1'
  • Пряк свободен удар за Пирин, кълбото е на около 30-ина метра от вратата на Иванов. След изпълнението топката срещна стената изградена от футболистите на Витоша

41'
  • Корнер за Пирин. Центриране към Рениа, Иванов изби, последва удар на Сандев, който мина над вратата

37'
  • Жълт картон за Румен Сандев за нарушение срещу Котев.

35'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Витоша за нарушение срещу Благов

34'
  • Корнер за домакините. След изпълнението топката излиза в аут

33'
  • След шут на Аймен Суда, последва корнер за домакините. След изпълнението Витоша пое топката

30'
  • Корнер за Пирин, след късото изпълнение не последва опасност за Иванов

26'
  • Конър Хендерсън изпълни отлично пряк свободен удар и откри резултата в полза на Пирин и неумела намеса на вратаря Иванов.

23'
  • Кирилов се измъкна от Старокин, който го фаулира в опасна близост до наказателното поле на Витоша.

23'
  • Два поредни корнера за Пирин, Рениа се размина с топката

22'
  • Хубав шут на Аймен Суда беше спасен от Иванов, който изчисти в корнер

21'
  • Корнер за Витоша. Пеев центрира, Рениа изчисти кълбото напред

14'
  • Корнер за Пирин, след изпълнението на Суда, Гьонов изчисти топката в нов корнер.

12'
  • Удар на Лазаров, беше отбит от Георгиев, Пеев стигна до кълбото, но след продължението на атаката, отбраната на Пирин се справи.

8'
  • Костадинов наруши правилата срещу Гьонов, последва пряк свободен удар, но гостите не успяха да се възползват от статичното положение

3'
  • При първата си атака Витоша стигна до корнер, Пеев центрира, Рениа се справи и изчисти кълбото напред.