• Смяна в Славия. Излиза Калоян Кръстев, влиза Вълчев

71'
  • Пряк свободен удар за Славия. Добър удар на Радослав Кирилов, топката не намери целта след елегантния му удар

71'
  • Корнер за Ботев Пловдив, след центрирането, бранителите изчистиха напред, а удар на Филипов мина встрани от вратата, но имаше и засада на играч на пловдивчани

69'
  • Смяна в Славия. Влиза Кабов, излиза Фирцулеску

67'
  • Атака за Ботев, но след прострелното центриране в наказателното поле нямаше кой да нанесе точен завършващ удар

66'
  • Корнер за Ботев. След изпълнението "белите" бранители се справиха със ситуацията

62'
  • Смяна в Ботев. Влиза Василев, излиза Сисе

58'
  • Шут на Фирцулеску, Аргилашки спаси

56'
  • Втори пореден корнер пред вратата на Вуцов, и при двата не последва сериозна опасност за вратата на домакините

55'
  • Жълт картон за Христов

54'
  • Калоян Кръстев от чиста позиция прати топката в аут

49'
  • Атанас Илиев получи пас от Добрев, стреля, но топката излезе в аут

48'
  • Смяна в състава на Славия. Влиза Рангелов, излиза Тасевски

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+5'
  • Пряк свободен удар за Славия, след изпълнението Аргилашки се справи и боксира

45+5'
  • Жълт картон за Филипов

45+4'
  • Жълт картон за Патев

45+1'
  • Калоян Кръстев атакува Педросо непозволено пред наказателното поле на Ботев, последва свободен удар за гостите

45'
  • Пряк свободен удар за Ботев след нарушение на Гамаков срещу Атанас Илиев. Шоколаров застана зад топката, след центрирането Маркиньос Педросо стреля с глава, но кълбото излезе в аут.

41'
  • Славия прави смяна. На мястото на Виячки, влиза Гамаков

39'
  • Емил Виячки има нужда от лекарска помощ и ще напусне терена на носилка

35'
  • След корнера изпълнен от Славия, отбраната на Ботев се справи

32'
  • Аргилашки изпревари Кирилов при опасна атака за Славия и топката излезе в корнер.

31'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението не последва сериозна опасност за вратата на Вуцов.

30'
  • Отлична атака за Ботев. Сисе получи пас от Илиев, но не успя да намери свой съотборник в наказателното поле, след бранител в бяло изчисти в корнер

29'
  • Футболистът на Ботев Еспиноса трябваше да получи лекарска помощ

25'
  • Корнер за Славия. Последва нарушение срещу Еспиноса в наказателното поле на Кръстев.

23'
  • Далечен шут на Филипов прати топката в аут

16'
  • Корнер за Славия. След изпълнението Шоколаров изчисти напред

14'
  • Корнер за Славия. Андреа Христов засече с глава центриране на Фирцулеску, но топката излезе в аут на сантиметри от вратата.

12'
  • Пряк свободен удар за Славия. Фирцулеску центрира в наказателното поле, но Аргилашки съумя да боксира топката напред.