• Джонатан Кафу опита да прехвърли Китанов, но вратарят улови.

• Още една смяна за гостите. Излезе Тодор Паланков, влезе Бекир Расим.

80'
  • Пламен Николов получи жълт картон за тази дузпа.

74'
  • Кешеру бележи за 2:1 от доста дискусионна дузпа. Той се разписа в стил "Паненка", но дълго време ситуацията беше оспорвана. Дузпата беше дадена за нарушение на Пламен Николов срещу Вандерсон. Но ситуацията беше много, много тънка, а реферът явно прецени, че шпагатът на защитника не е достатъчно чист, за да отсъди това нарушение.

72'
  • Първа смяна в мача. Излиза Лукас Саша, влиза Жуниор Кишада.

67'
  • Два страхотни шанса за Черно море! Първо Матиа Курьор не можа да уцели топката от 2 метра пред голлинията и тя беше изчистена в корнер. От него Георги Илиев сложи топката на главата на Траян Траянов, но той я прати на сантиметри над вратата.

66'
  • Даниел Георгиев получава жълт картон за игра с ръка.

64'
  • Страхотен шанс се откри пред Витиня, който беше изпуснат на далечната греда след центриране на Джонатан Кафу, но топката се оказа прекалено силна за него и той не можа да я насочи и я прати в аут.

61'
  • Удар от дистанция на Марселиньо, но прекалено слаб и Китанов улови.

59'
  • Много хубава и бърза контраатака на Черно море. Матиа Курьор нахлу по фланга и реши да намери Педро Еуженио. Ударът на португалеца беше силен, но право в тялото на Стоянов.

58'
  • Лукас Саша опита центриране, но се получи удар към Китанов. Вратарят обаче беше на мястото си и улови.

57'
  • Жълт картон получи и Борислав Стойчев за фаул срещу Лукас Саша.

52'
  • Още един страхотен пропуск на Бакари! Той беше изведен сам срещу Стоянов с пас на Курьор, но стреля слабо и стражът спаси.

52'
  • Бакари стреля над вратата след хубава атака на Черно море. Той получи пас от Георги Илиев, но не можа да намери целта.

50'
  • Първи удар след почивката, отправи го Пламен Николов. Топката обаче прелетя слабо встрани от вратата на Лудогорец.

47'
  • Начало на втората част на мача в Разград.

46'
  • Край на първата част. Резултатът е 1:1.

45+3'
  • Страхотен шанс се откри за Марселиньо! След центриране от фланга Кешеру му свали с глава топката, но бразилецът я прати с удар от воле в аут.

45+3'
  • Две минути ще бъдат добавени към първите 45.

45'
  • Удар на Кешеру с глава след корнер, но прекалено слаб. Китанов улови без проблеми.

44'
  • Марселиньо стреля с глава след хубаво подаване на Вандерсон, но топката лети далеч в аут.

42'
  • Даниел Георгиев се превива на тревата след удар в коляното от страна на Лукас Саша. Той обаче дори не получи фаул в тази ситуация, а лекарите се наложи да му помагат. Всичко обаче е наред с него.

39'
  • Вандерсон получи хубава топка пред наказателното поле, но ударът му мина високо над вратата.

36'
  • Борислав Стойчев стреля с глава след центриране от пряк свободен удар на Венков, но изстрелът му беше слаб и Стоянов улови.

35'
  • Георги Илиев прави 1:1! Ужасяваща грешка на Витиня позволи на капитана на "моряците" да изравни. Португалецът му подари топката пред наказателното поле, след като я получи от вратаря на Лудогорец. Без да се бави ветеранът с едно докосване я прати в горния десен ъгъл на почти празната врата и резултатът стана 1:1.

31'
  • Бакари от Черно море получи жълт картон за невъздържана реакция при нарушение срещу Георги Терзиев. Той става вторият декориран в мача.

30'
  • Вандерсон можеше да създаде проблеми на Черно море с центриране от пряк свободен удар, но се представи слабо и не направи нищо опасно.

29'
  • Още един опит за Кешеру да се разпише, но този път не толкова чисто положение. Китанов улови.

24'
  • Жълт картон за Георги Илиев за фаул срещу Светослав Дяков в центъра.

21'
  • Клаудиу Кешеру направи страхотен пропуск, като от близка дистанция не успя да се разпише.

20'
  • Бакари имаше претенции за дузпа. Той изстреля една топка към вратата на Лудогорец, но защитник се намеси и останаха съмнения, че е играл с ръка.

19'
  • Хубава бърза контра на Лудогорец. При нея Марселиньо се откъсна в половината на Черно море, но центрирането му беше избито от защитник и Китанов улови.

13'
  • Вандерсон откри резултата за Лудогорец! Бразилска атака доведе до първия гол на разградчани. Джонатан Кафу получи дълъг пас в половината на Черно море и с пета върна към Лукас Саша. Той отклони към нахлуващия Вандерсон и южноамериканецът, след като прекара топката между двама защитници, си освободи позиция да стреля и да препарира Китанов за 1:0.

9'
  • Младият Венци Керчев можеше да допусне фатална грешка. Той опита да върне с глава към Владо Стоянов, но твърде леко. Матиа Курьор дебнеше зад гърба му и беше близо до това да открадне топката, но Керчев поправи грешката си и овладя.

8'
  • Първи удар в мача. Отправи го Клаудиу Кешеру от около 10-ина метра. Топката обаче прелетя над вратата.

6'
  • Първа атака в мача, но тя завърши с фаул на Клаудиу Кешеру срещу вратаря Георги Китанов.