Огромна вратарска издънка на Уго Лорис закопа Франция, който загуби с 1:2 гостуването на Швеция от група „А“ на световните квалификации. Французите могат да съжаляват изключително много, защото имаха превес в мача, но направиха много сериозни пропуски пред вратата на Робин Олсен.

Франция поведе в 37-та минута на мача. Оливие Жиру топката в наказателното поле на Швеция и с хубав диагонален удар изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Робин Олсен.

Швеция успя да изравни резултата в 43-та минута, когато Лудвиг Аугустинсон центрира в наказателното поле на Франция, където Джими Дурмаз бе оставен непокрит и той с много хубав удар изпрати топката в долния десен ъгъл на Уго Лорис.

Швеция стигна до победата в дълбоко в добавеното време на срещата, когато Уго Лорис допусна много груба грешка и изрита топката в краката на Ола Тойвонен, който с удар зад центъра изпрати топката в опразнената врата.

След тази победа Швеция излезе на първо място в групата с 13 точки, колкото има и лидера Франция.

В другите мачове от групата България загуби с 1:2 при гостуването си на Беларус, а Холандия разгроми Люксембург с 5:0.