Уелс постигна ценна победа с 1:0 като гост над Грузия в квалификационна среща от група Д за Световното първенство. Така футболистите на Крис Коулман записаха четвърта победа от девет мача и заемат втората позиция във временното класиране с актив от 17 точки.

Въпреки отсъствието на Гарет Бейл уелсците стигнаха до успеха чрез Том Лоурънс в 49-ата минута. Домакините играха много силно през първото полувреме. Грузия имаше владеенето на топката и създаде няколко интересни положения пред вратата на противника.

В началото на втората част Уелс нанесе своя удар след страхотен гол на Том Лоурънс. В 49-ата минута 23-годишният халф се разписа с диагонален удар. До края на срещата Грузия на два пъти пропусна отлични възможности за изравнителен гол. Първо удар Отар Какбадзе бе спрян на голлинията Джеймс Честър, а след него и Гиорги Меребашвали бе спрян от защитата на гостите.