В среща от група Н в световните квалификации Белгия се забавлява и съкруши с 9:0 Гибралтар. Двата тима завършиха с по десет човека, след като Витцел от Белгия беше изгонен в 40-ата минута, а Барнет от гостите беше изгонен в 82-ата минута.

Голеадата започна в 16-ата минута, когато точен беше Мертенс, две минути по-късно се разписа и Тома Мюние, до почивката Лукаку на два пъти, Витцел и Азар направиха резутата 6:0, през втората част точни бяха Тома Мюние на два пъти и Лукаку от дузпа, за да се стигне до 9:0.

След този успех Белгия е на първото място с 19 точки, Гибралтар е на последната позиция е без точков актив.

Кипър обърна Босна и Херцеговина с 3:2, след като губеше с 0:2 до почивката. Босненците се разписаха чрез Сунич и Виска, а домакините се справиха с голове на Кристофи, Лабан и Сотириу. Кипърците са с 10 точки, а Босна е с точка повече.

В последната среща от тази група Гърция и Естония завършиха 0:0.