Русия и Белгия завършиха 3:3 в контролна среща, която се игра на олимпийския стадион в Сочи.

Домакините поведоха в резултата в 3-та минута след гол на Васин.

Кевин Миралас изравни резултата в 17-та минута от дузпа.

Руснаците изпуснаха добра възможност да поведат отново в резултата в 40-та минута, когато Ерокин стреля с глава, но неточно в аут.

Белгийците направиха пълен обрат в срещата в 42-та минута след гол на Кристиан Бентеке с глава.

Белгия вкара трети гол в 45-та минута, когато Насер Шадли центрира от фаул в наказателното поле на Русия, където Кристиан Бентеке засече топката с глава и я изпрати във вратата на Игор Акинфеев.

Александър Бухаров вкара гол в 68-та минута, който обаче не бе зачетен заради засада на нападателя.

Русия намали пасива си в 74-та минута, когато Бухаров подаде към Алексей Миранчук, който отблизо не пропусна да вкара.

Ромелу Лукаку направи много сериозен пропуск в 88-та минута, когато можеше да реши интригата в срещата.

За сметка на това руснаците успяха да отбележат изравнителен гол във втората минута на добавеното време на срещата, когато своето второ попадение реализира Александър Бухаров.