Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо показа истинската си класа и с голове в продължението на контролата между Португалия и Египет, донесе победата за своя тим.

Мачът, който е част от подготовката на двата тима за Мондиал 2018 се игра в Цюрих, Швейцария, и завърши с труден успех за португалците с 2:1.

Символичните домакинигубеха в резултата до втората минута на даденото от съдията продължение в мача, но с два точни удара на Роналдо в рамките на две минути, „мореплавателите“ стигнаха до победата.

Голът за Египет бе дело на новоизгряващата звезда на световния фубтоли и водещ голмайстор в Европа в момента Мохамед Салах.

И двата гола на Роналдо бяха отбелязани с глава, а асистенциите за тях бяха дело на Рикардо Куарешма.