Германия победи Чехия с 2:1 в световна квалификация в група С. Победата за Бундестима гарантираха Вернер, който се разписа в 4-ата минута и Хумелс, който прониза вратата на домакините в края на двубоя. За чехите точен беше Дарида.

В 4-ата минута на срещата Месут Йозил намери отлично Мито Вернер в наказателното поле на Чехия и той препарира вратаря на домакините Вацлик.

Домакините опитаха опасна атака към вратата на Бундестима в 12-ата минута, но гостите се справиха със ситуацията.

В 16-ата минута удар на Боржил беше париран от Тер Стеген в корнер. Няколко минути по-късно Мюлер стреля, но Вацлик спаси.

Домакините изравниха резултата с перфектен удар на Дарида в 78-ата минута на срещата.

Гостите от Германия стигнаха до успеха с попадение в 88-ата минута на Матс Хумелс, който засече пас на Кроос в наказателното поле.

След този успех Германия запази 100-процентовия си актив със седем победи и голова разлика 29:2.

Чехия е на третата позиция с актив от 9 точки.

Северна Ирландия спечели гостуването си на Сан Марино с 3:0 и зае второто място с актив от 16 точки. Попаденията за победата реализираха Макгинис на два пъти и Стивън Дейвис.

Норвегия победи Азербайджан с 2:0 с голове на Кинг и автогол на Садигов. Гостите останаха с човек по-малко в края на двубоя, когато Хусеинов беше изгонен.