Ланс и ПСВ Айндховен завършиха наравно 1:1 в мач от група В на Шампионска лига. Йоан Бакайоко откри резултата в 54-ата минута, а в 65-ата Ели Уаи изравни. Така френският вицешампион събра 5 точки и заема второ място в своята група, докато "филипсите" са трети с две точки.

Двата отбора изиграха слабо първо полувреме, в което голове не паднаха. В 54-ата минута гостите поведоха. Тогава Малик Тилман намери Бакайоко в наказателното поле и белгийското крило вкара за 0:1.

Ланс веднага опита да върне гола и го стори в 65-ата минута. Тогава Ели Уаи се възползва от подаване на Пжемислав Франковски и прати топката в десния ъгъл за 1:1.

До края на двубоя и двата отбора пропуснаха по едно добро положение за гол. Първо Джоиу Феерман не успя да се разпише, а малко след това и Факундо Медина.