Временно по голова разлика на върха в група В от световните квалификации излезе силният отбор на Босна и Херцеговина, който съсипа в Сараево състава на Естония с 5:0.

Превъзходството на балканците беше тотално и головете в мрежата на балтийците валяха един след друг. Преди почивката те бяха само два - първо Емир Спахич откри резултата още в 7-та минута, а в 23-та Един Джеко удвои преднината на тима си. Това остави почти никаква интрига за втората част.

И в нея попаденията бяха оставени за последните 20 минути. Първо Харис Медунянин в 71-та минута оформи класиката, а в 83-та Ведад Ибишевич направи 4:0. В продължението на двубоя Емир Спахич оформи крайния резултат с втория си гол в мача и изведе босненците на върха в групата.