Livescore

Днес
  • Класиране България България / А група, България
    14:30 ФК Хасково
    ФК Хасково
    -:-
    Славия
    Славия
    17:00 ЦСКА
    ЦСКА
    -:-
    Берое
    Берое
  • Класиране България България / Б група, България
    15:30 Банско
    Банско
    -:-
    Септември Симитли
    Септември Симитли
    15:30 Ботев Враца
    Ботев Враца
    -:-
    Созопол
    Созопол
    15:30 Добруджа
    Добруджа
    -:-
    Спартак Варна
    Спартак Варна
    15:30 Пирин Благоевград
    Пирин Благоевград
    -:-
    ФК Пирин Разлог
    ФК Пирин Разлог
    15:30 ФК Верея
    ФК Верея
    -:-
    ПФК Монтана
    ПФК Монтана
  • Класиране Англия Англия / Премиърлийг, Англия
    17:00 Куинс Парк Рейнджърс
    Куинс Парк Рейнджърс
    -:-
    Тотнъм Хотспър
    Тотнъм Хотспър
  • Класиране Испания Испания / Примера дивисион, Испания
    17:00 Депортиво Ла Коруня
    Депортиво Ла Коруня
    -:-
    Севиля ФК
    Севиля ФК
    19:00 Атлетик Билбао
    Атлетик Билбао
    -:-
    Реал Мадрид
    Реал Мадрид
    21:00 Елче
    Елче
    -:-
    Алмерия
    Алмерия
    23:00 Гранада
    Гранада
    -:-
    Малага
    Малага
  • Класиране Германия Германия / Първа Бундеслига, Германия
    16:30 Аугсбург
    Аугсбург
    -:-
    Волфсбург
    Волфсбург
    16:30 Хановер 96
    Хановер 96
    -:-
    Байерн Мюнхен
    Байерн Мюнхен
    16:30 Фрайбург
    Фрайбург
    -:-
    Вердер Бремен
    Вердер Бремен
    16:30 Хамбургер
    Хамбургер
    -:-
    Борусия Дортмунд
    Борусия Дортмунд
    16:30 Шалке 04
    Шалке 04
    -:-
    Хофенхайм
    Хофенхайм
    19:30 Майнц 05
    Майнц 05
    -:-
    Борусия Мьонхенгладбах
    Борусия Мьонхенгладбах
  • Класиране Италия Италия / Серия А, Италия
    19:00 Сампдория
    Сампдория
    -:-
    Каляри Калчо
    Каляри Калчо
    21:45 Милан
    Милан
    -:-
    Верона
    Верона
  • Класиране Франция Франция / Лига 1, Франция
    18:00 Пари Сен Жермен
    Пари Сен Жермен
    -:-
    Ланс
    Ланс
    21:00 Стад Дьо Реймс
    Стад Дьо Реймс
    -:-
    Нант
    Нант
    21:00 Рен
    Рен
    -:-
    Метц
    Метц
    21:00 Каен
    Каен
    -:-
    Бордо
    Бордо
    21:00 Евиан Тонон Гаяр
    Евиан Тонон Гаяр
    -:-
    Монако
    Монако
    21:00 СК Бастия
    СК Бастия
    -:-
    Ница
    Ница
  • Класиране Русия Русия / Премиер лига, Русия
    15:00 Терек Грозни
    Терек Грозни
    -:-
    ЦСКА Москва
    ЦСКА Москва
    18:00 Зенит
    Зенит
    -:-
    Урал
    Урал
  • Класиране Англия Англия / Чемпиъншип, Англия
    17:00 Блекпул
    Блекпул
    -:-
    Шефилд Уензди
    Шефилд Уензди
    17:00 Уигън
    Уигън
    -:-
    Лийдс Юнайтед
    Лийдс Юнайтед
    17:00 Хъдърсфийлд Таун
    Хъдърсфийлд Таун
    -:-
    Родъръм Юнайтед
    Родъръм Юнайтед
    17:00 Ипсуич
    Ипсуич
    -:-
    Брентфорд
    Брентфорд
    17:00 Милуол
    Милуол
    -:-
    Норич Сити
    Норич Сити
    17:00 Кардиф Сити
    Кардиф Сити
    -:-
    Чарлтън
    Чарлтън
    17:00 Нотингам Форест
    Нотингам Форест
    -:-
    Мидълзбро
    Мидълзбро
    17:00 Дарби Каунти
    Дарби Каунти
    -:-
    Бирмингам Сити
    Бирмингам Сити
    17:00 Уулвърхемптън
    Уулвърхемптън
    -:-
    Уотфорд
    Уотфорд
  • Класиране Испания Испания / Сегунда дивисион, Испания
    17:00 Нумансия
    Нумансия
    -:-
    КД Мирандес
    КД Мирандес
    19:00 КД Луго
    КД Луго
    -:-
    ФК Барселона Б
    ФК Барселона Б
    19:15 Расинг Сантандер
    Расинг Сантандер
    -:-
    КА Осасуна
    КА Осасуна
    21:00 Албасете
    Албасете
    -:-
    КЕ Сабадел
    КЕ Сабадел
    21:00 Тенерифе
    Тенерифе
    -:-
    Леганес
    Леганес
  • Класиране Германия Германия / Втора Бундеслига, Германия
    14:00 Аален
    Аален
    -:-
    Гройтер Фюрт
    Гройтер Фюрт
    14:00 Айнтрахт Брауншвайг
    Айнтрахт Брауншвайг
    -:-
    Санкт Паули
    Санкт Паули
  • Класиране Италия Италия / Серия Б, Италия
    16:00 Катания
    Катания
    -:-
    Специя
    Специя
    16:00 ФК Кротоне
    ФК Кротоне
    -:-
    Трапани
    Трапани
    16:00 Латина Калчо
    Латина Калчо
    -:-
    Карпи ФК
    Карпи ФК
    16:00 Ливорно
    Ливорно
    -:-
    Тернана
    Тернана
    16:00 ФК Модена
    ФК Модена
    -:-
    Фрозиноне
    Фрозиноне
    16:00 Перуджа
    Перуджа
    -:-
    Виртус Ланчано
    Виртус Ланчано
    16:00 Пескара Калчо
    Пескара Калчо
    -:-
    Виченца
    Виченца
    16:00 Про Верчели
    Про Верчели
    -:-
    Бреша
    Бреша
    16:00 Варезе
    Варезе
    -:-
    Болоня ФК
    Болоня ФК
    19:00 Авелино
    Авелино
    -:-
    Бари
    Бари
  • Класиране Турция Турция / Супер Лиг, Турция
    13:30 Кайзери Ерчиеспор
    Кайзери Ерчиеспор
    -:-
    Генчлербирлиги
    Генчлербирлиги
    16:00 Баликесирспор
    Баликесирспор
    -:-
    Чайкур Ризеспор
    Чайкур Ризеспор
    19:00 Ескишехирспор
    Ескишехирспор
    -:-
    Бурсаспор
    Бурсаспор
  • Класиране Португалия Португалия / Примейра Лига, Португалия
    21:15 Витория Сетубал
    Витория Сетубал
    -:-
    Белененсеш
    Белененсеш
  • Класиране Шотландия Шотландия / Премиършип, Шотландия
    17:00 Мъдъруел
    Мъдъруел
    -:-
    Килмарнък
    Килмарнък
    17:00 Рос Каунти
    Рос Каунти
    -:-
    Партик Тисъл
    Партик Тисъл
  • Класиране Белгия Белгия / Про лига, Белгия
    21:00 Клуб Брюж
    Клуб Брюж
    -:-
    Спортинг Шарлероa
    Спортинг Шарлероa
    21:00 Гент
    Гент
    -:-
    Лиерс
    Лиерс
    21:00 Мускрон-Перювелс
    Мускрон-Перювелс
    -:-
    Вестерло
    Вестерло
    21:00 КВ Остенде
    КВ Остенде
    -:-
    Ваасланд-Беверен
    Ваасланд-Беверен
    21:00 Генк
    Генк
    -:-
    Зулте Варегем
    Зулте Варегем
    21:00 Кортрийк
    Кортрийк
    -:-
    Серкъл Брюж
    Серкъл Брюж
    21:00 Локерен
    Локерен
    -:-
    Андерлехт
    Андерлехт
    21:00 Мехелен
    Мехелен
    -:-
    Стандард Лиеж
    Стандард Лиеж
  • Класиране Гърция Гърция / Супер Лига, Гърция
    15:00 Верия
    Верия
    -:-
    Ерготелис
    Ерготелис
    17:15 Астерас Триполис
    Астерас Триполис
    -:-
    Атромитос
    Атромитос
    19:30 Пантракикос
    Пантракикос
    -:-
    Олимпиакос
    Олимпиакос
  • Класиране Холандия Холандия / Ередивизие, Холандия
    19:30 Го Ахед Ийгълс
    Го Ахед Ийгълс
    -:-
    ПСВ
    ПСВ
    20:45 АДО Ден Хааг
    АДО Ден Хааг
    -:-
    Хееренвеен
    Хееренвеен
    20:45 Хераклес
    Хераклес
    -:-
    Витес
    Витес
    21:45 Цволе
    Цволе
    -:-
    Камбур
    Камбур
  • Англия Англия / НЛП - Истмейн, Англия
    17:00 Хароу Бъроу
    Хароу Бъроу
    -:-
    Мейдстоун Юнайтед
    Мейдстоун Юнайтед
    17:00 Лидърхед
    Лидърхед
    -:-
    Канви Айлънд
    Канви Айлънд
    17:00 Люис
    Люис
    -:-
    Кингстониън
    Кингстониън
    17:00 Билерикей Таун
    Билерикей Таун
    -:-
    Бъри Таун
    Бъри Таун
    17:00 Дълуич Хамлет
    Дълуич Хамлет
    -:-
    ВКД Атлетик
    ВКД Атлетик
    17:00 Грейс Атлетик
    Грейс Атлетик
    -:-
    Лейстън
    Лейстън
    17:00 Хемптън и Ричмънд
    Хемптън и Ричмънд
    -:-
    Хендън
    Хендън
    17:00 Маргейт
    Маргейт
    -:-
    Енфилд Таун
    Енфилд Таун
    17:00 Метрополитън Полис
    Метрополитън Полис
    -:-
    Уингейт & Финчли
    Уингейт & Финчли
    17:00 Тонбридж Ейнджълс
    Тонбридж Ейнджълс
    -:-
    Богнор Реджис Таун
    Богнор Реджис Таун
    17:00 Уитхям Таун
    Уитхям Таун
    -:-
    Хорнчърч
    Хорнчърч
  • Англия Англия / Лига 1, Англия
    17:00 Милтън Кийнс Донс
    Милтън Кийнс Донс
    -:-
    Престън Норт Енд
    Престън Норт Енд
    17:00 Ковънтри Сити
    Ковънтри Сити
    -:-
    Порт Вейл
    Порт Вейл
    17:00 Шефилд Юнайтед
    Шефилд Юнайтед
    -:-
    Флийтууд Таун
    Флийтууд Таун
    17:00 Суиндън Таун
    Суиндън Таун
    -:-
    Нотс Каунти
    Нотс Каунти
    17:00 Кроули Таун
    Кроули Таун
    -:-
    Бристъл Сити
    Бристъл Сити
    17:00 Крю Александра
    Крю Александра
    -:-
    Скънторп Юнайтед
    Скънторп Юнайтед
    17:00 Джилингам
    Джилингам
    -:-
    Донкастър Роувърс
    Донкастър Роувърс
    17:00 Йовил Таун
    Йовил Таун
    -:-
    Олдъм Атлетик
    Олдъм Атлетик
    17:00 Барнзли
    Барнзли
    -:-
    Уолсол
    Уолсол
    17:00 Питърбъро Юнайтед
    Питърбъро Юнайтед
    -:-
    Лейтън Ориент
    Лейтън Ориент
    17:00 Рочдейл
    Рочдейл
    -:-
    Колчестър Юнайтед
    Колчестър Юнайтед
  • Англия Англия / Лига 2, Англия
    17:00 АФК Уимбълдън
    АФК Уимбълдън
    -:-
    Йорк Сити
    Йорк Сити
    17:00 Плимут Аргайл
    Плимут Аргайл
    -:-
    Нортхямптън Таун
    Нортхямптън Таун
    17:00 Акрингтън Стенли
    Акрингтън Стенли
    -:-
    Портсмут
    Портсмут
    17:00 Шрюсбъри Таун
    Шрюсбъри Таун
    -:-
    Кембридж Юнайтед
    Кембридж Юнайтед
    17:00 Саутенд Юнайтед
    Саутенд Юнайтед
    -:-
    Уикъмб Уондърърс
    Уикъмб Уондърърс
    17:00 Бъри
    Бъри
    -:-
    Оксфорд Юнайтед
    Оксфорд Юнайтед
    17:00 Карлайл Юнайтед
    Карлайл Юнайтед
    -:-
    Екзитър Сити
    Екзитър Сити
    17:00 Стивънидж
    Стивънидж
    -:-
    Нюпорт Каунти
    Нюпорт Каунти
    17:00 Транмиър Роувърс
    Транмиър Роувърс
    -:-
    Дагенъм и Редбридж
    Дагенъм и Редбридж
    17:00 Челтнъм Таун
    Челтнъм Таун
    -:-
    Мансфилд Таун
    Мансфилд Таун
    17:00 Хартлипул Юнайтед
    Хартлипул Юнайтед
    -:-
    Бъртън Албиън
    Бъртън Албиън
    17:00 Лутън Таун
    Лутън Таун
    -:-
    Моркамб
    Моркамб
  • Англия Англия / Конференция Национал, Англия
    15:00 Рексъм
    Рексъм
    -:-
    Честър
    Честър
    17:00 Бристол Роувърс
    Бристол Роувърс
    -:-
    Ийстлий
    Ийстлий
    17:00 Довър Атлетик
    Довър Атлетик
    -:-
    Линкълн Сити
    Линкълн Сити
    17:00 Халифакс Таун
    Халифакс Таун
    -:-
    Дартфорд
    Дартфорд
    17:00 Макълсфилд Таун
    Макълсфилд Таун
    -:-
    Олдършот Таун
    Олдършот Таун
    17:00 Алфретън Таун
    Алфретън Таун
    -:-
    Кидърминстър Хариърс
    Кидърминстър Хариърс
    17:00 Барнет
    Барнет
    -:-
    Форест Грийн Роувърс
    Форест Грийн Роувърс
    17:00 Брейнтрий Таун
    Брейнтрий Таун
    -:-
    Гейтсхед
    Гейтсхед
    17:00 Саутпорт
    Саутпорт
    -:-
    Нънийтън Таун
    Нънийтън Таун
    17:00 Торки Юнайтед
    Торки Юнайтед
    -:-
    АФК Телфорд Юнайтед
    АФК Телфорд Юнайтед
    17:00 Уокинг
    Уокинг
    -:-
    Гримзби Таун
    Гримзби Таун
  • Англия Англия / Конференция Север, Англия
    17:00 Bromley
    Bromley
    -:-
    Ebbsfleet
    Ebbsfleet
    17:00 Sutton
    Sutton
    -:-
    Hayes & Yeading
    Hayes & Yeading
    17:00 Maidenhead
    Maidenhead
    -:-
    Boreham Wood
    Boreham Wood
    17:00 Concord
    Concord
    -:-
    St. Albans
    St. Albans
    17:00 Бракли Таун
    Бракли Таун
    -:-
    Чорли
    Чорли
    17:00 Харогейт Таун
    Харогейт Таун
    -:-
    Глочестър Сити
    Глочестър Сити
    17:00 Стокпорт Каунти
    Стокпорт Каунти
    -:-
    Сълихъл Муурс
    Сълихъл Муурс
    17:00 Eastbourne Borough
    Eastbourne Borough
    -:-
    Gosport
    Gosport
    17:00 Farnborough
    Farnborough
    -:-
    Staines
    Staines
    17:00 Hemel
    Hemel
    -:-
    Bath City
    Bath City
    17:00 Хеднесфорд Таун
    Хеднесфорд Таун
    -:-
    Бостън Юнайтед
    Бостън Юнайтед
    17:00 Хайд
    Хайд
    -:-
    Гайзли
    Гайзли
    17:00 Лиймингтън
    Лиймингтън
    -:-
    Филди
    Филди
    17:00 Норт Ферби Юнайтед
    Норт Ферби Юнайтед
    -:-
    Лоустофт Таун
    Лоустофт Таун
    17:00 Оксфорд Сити
    Оксфорд Сити
    -:-
    Колуин Бей
    Колуин Бей
    17:00 Стейлбридж Селтик
    Стейлбридж Селтик
    -:-
    Бароу
    Бароу
    17:00 Тамуърт
    Тамуърт
    -:-
    Брадфорд Парк Авеню
    Брадфорд Парк Авеню
    17:00 Уорчестър Сити
    Уорчестър Сити
    -:-
    Гейнзбро Тринити
    Гейнзбро Тринити
    17:00 Chelmsford
    Chelmsford
    -:-
    Basingstoke
    Basingstoke
    17:00 Wealdstone
    Wealdstone
    -:-
    Stortford
    Stortford
    17:00 Weston
    Weston
    -:-
    Havant & W
    Havant & W
  • Словакия Словакия / Супер лига, Словакия
    15:30 МФК Ружомберок
    МФК Ружомберок
    -:-
    Спартак Миява
    Спартак Миява
    18:30 Дак 1904 Дунайска Стреда
    Дак 1904 Дунайска Стреда
    -:-
    ЗП Спорт Подбрежова
    ЗП Спорт Подбрежова
    18:30 ФК Вион Злате Моравце
    ФК Вион Злате Моравце
    -:-
    Слован Братислава
    Слован Братислава
  • Македония Македония / Първа лига, Македония: Редовен сезон
    15:00 ФК Работнички Скопие
    ФК Работнички Скопие
    -:-
    Хоризонт Турново
    Хоризонт Турново
  • Литва Литва / А Лига, Литва
    12:00 Stumbras
    Stumbras
    -:-
    Судува
    Судува
    14:00 Шяуляй
    Шяуляй
    -:-
    Spyris Kaunas
    Spyris Kaunas
  • Хърватска Хърватска / Първа дивизия, Хърватия
    16:00 Динамо Загреб
    Динамо Загреб
    -:-
    НК Загреб
    НК Загреб
    18:00 РНК Сплит
    РНК Сплит
    -:-
    Славен
    Славен
  • Боливия Боливия / ЛФПБ Клаусура, Боливия
    21:30 Петролеро Якуиба
    Петролеро Якуиба
    -:-
    Ориенте Петролеро
    Ориенте Петролеро
    22:00 Де Стронгест
    Де Стронгест
    -:-
    Клуб Университарио
    Клуб Университарио
  • Чехия Чехия / Чешка Лига
    15:00 Млада Болеслав
    Млада Болеслав
    -:-
    Чешке Будейовице
    Чешке Будейовице
    18:00 Словачко
    Словачко
    -:-
    Храдец Кралове
    Храдец Кралове
    18:00 Височина Ихлава
    Височина Ихлава
    -:-
    Яблонец
    Яблонец
    18:00 Бохемианс 1905
    Бохемианс 1905
    -:-
    Прибрам
    Прибрам
    21:15 Слован Либерец
    Слован Либерец
    -:-
    Теплице
    Теплице
    21:15 Виктория Пилзен
    Виктория Пилзен
    -:-
    Славия Прага
    Славия Прага
  • Чехия Чехия / Национална футболна лига, Чехия
    11:15 FK Pardubice
    FK Pardubice
    -:-
    Варнсдорф
    Варнсдорф
    11:15 Тринец
    Тринец
    -:-
    ФК Баник Мост
    ФК Баник Мост
    15:30 Таборско
    Таборско
    -:-
    Фридек-Мистек
    Фридек-Мистек
    15:30 СК Сигма Олмоуц
    СК Сигма Олмоуц
    -:-
    Баник Соколов
    Баник Соколов
    15:30 Власим
    Власим
    -:-
    1 СК Зноймо
    1 СК Зноймо
  • Чехия Чехия / Чехия, 4 лига: Дивизия А
    11:15 Аритма Прага
    Аритма Прага
    -:-
    Звезда Хеб
    Звезда Хеб
    11:15 Libis
    Libis
    -:-
    Litol
    Litol
    11:30 Злицин
    Злицин
    -:-
    Рокичани
    Рокичани
    15:30 Сокол Цизова
    Сокол Цизова
    -:-
    Таборско II
    Таборско II
    15:30 Дубравка
    Дубравка
    -:-
    Милевско
    Милевско
    15:30 Хоровичко
    Хоровичко
    -:-
    Марианске Лазне
    Марианске Лазне
    15:30 Клатови
    Клатови
    -:-
    Славой Чешки Крумлов
    Славой Чешки Крумлов
    15:30 Тахов
    Тахов
    -:-
    Карлови Вари
    Карлови Вари
    15:30 Nove Straseci
    Nove Straseci
    -:-
    Krupka
    Krupka
    15:30 Novy Bor
    Novy Bor
    -:-
    Horni Mecholupy
    Horni Mecholupy
    15:30 Ceska Trebova
    Ceska Trebova
    -:-
    Trutnov
    Trutnov
    15:30 Cesky Brod
    Cesky Brod
    -:-
    Letohrad
    Letohrad
    15:30 Tyniste n. Orl.
    Tyniste n. Orl.
    -:-
    Kutna Hora
    Kutna Hora
    15:30 Vysoké Mýto
    Vysoké Mýto
    -:-
    Nachod
    Nachod
    15:30 Zivanice
    Zivanice
    -:-
    Dobrovice
    Dobrovice
    15:30 Motorlet Prague
    Motorlet Prague
    -:-
    Lovosice
    Lovosice
  • Иран Иран / Азадеган, А група, Иран
    13:30 Etka
    Etka
    -:-
    Abbas
    Abbas
    13:30 Фар Сепаси
    Фар Сепаси
    -:-
    Мес Керман
    Мес Керман
    13:30 Faraz
    Faraz
    -:-
    Siah Jamegan Khorasan
    Siah Jamegan Khorasan
    13:30 Foolad Yazd
    Foolad Yazd
    -:-
    Sirjan
    Sirjan
    13:30 Гити Пасанд
    Гити Пасанд
    -:-
    Ниройе Замини
    Ниройе Замини
    13:30 Насай Мазандаран
    Насай Мазандаран
    -:-
    Фолад Новин Ахваз
    Фолад Новин Ахваз
    13:30 Parseh Tehran
    Parseh Tehran
    -:-
    Damash
    Damash
    13:30 Rafsanjan
    Rafsanjan
    -:-
    Shahrdari Tabriz
    Shahrdari Tabriz
    13:45 Алуминиум Хормозган
    Алуминиум Хормозган
    -:-
    Язд Лоулех
    Язд Лоулех
    14:00 Ираняван Бушехр
    Ираняван Бушехр
    -:-
    Шахрдари Ардабил
    Шахрдари Ардабил
    14:00 Естеглал Ахваз
    Естеглал Ахваз
    -:-
    Нафт Гечсаран
    Нафт Гечсаран
    14:00 Sanat Naft
    Sanat Naft
    -:-
    Pas Hamedan
    Pas Hamedan
  • САЩ САЩ / МЛС: редовен сезон, САЩ
    05:00 ЛА Галакси
    ЛА Галакси
    -:-
    Чикаго Файър
    Чикаго Файър
    22:00 ДС Юнайтед
    ДС Юнайтед
    -:-
    Монреал Импакт
    Монреал Импакт
    23:00 Филаделфия Юниън
    Филаделфия Юниън
    -:-
    Колорадо Рапидс
    Колорадо Рапидс
  • Саудитска Арабия Саудитска Арабия / Про Лига, Саудитска Арабия
    17:25 Ал Фатех
    Ал Фатех
    -:-
    Al-Taawon
    Al-Taawon
    17:25 Ал Халееж
    Ал Халееж
    -:-
    Ал Хилал
    Ал Хилал
    19:30 Ал Насър
    Ал Насър
    -:-
    Ал Шоала
    Ал Шоала
    19:45 Ал Шабаб
    Ал Шабаб
    -:-
    Ал Ахли
    Ал Ахли
  • Холандия Холандия / Еерсте Дивизие, Холандия
    17:30 ФК Айндховен
    ФК Айндховен
    -:-
    Волендам
    Волендам
    20:45 РКС Ваалвайк
    РКС Ваалвайк
    -:-
    Спарта Ротердам
    Спарта Ротердам
  • Португалия Португалия / Segunda Liga
    15:30 Maritimo II
    Maritimo II
    -:-
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    17:00 Sporting Covilha
    Sporting Covilha
    -:-
    Freamunde
    Freamunde
    17:00 Feirense
    Feirense
    -:-
    Trofense
    Trofense
    17:00 Leixoes
    Leixoes
    -:-
    Спортинг Брага II
    Спортинг Брага II
    17:00 UD Oliveirense
    UD Oliveirense
    -:-
    Atletico CP
    Atletico CP
    17:00 Oriental Lisboa
    Oriental Lisboa
    -:-
    Desportivo Aves
    Desportivo Aves
    17:00 Santa Clara
    Santa Clara
    -:-
    Бенфика II
    Бенфика II
    17:00 Спортинг Лисабон II
    Спортинг Лисабон II
    -:-
    Tondela
    Tondela
    18:00 Beira-Mar
    Beira-Mar
    -:-
    Витория Гимараеш II
    Витория Гимараеш II
    18:00 Farense
    Farense
    -:-
    Olhanense
    Olhanense
  • Малайзия Малайзия / Супер Лига, Малайзия
    14:45 Дарул Такзим
    Дарул Такзим
    -:-
    Саравак
    Саравак
    14:45 Паханг
    Паханг
    -:-
    Симе Дарби
    Симе Дарби