последни
Кръг 31
16:15
ЦСКА
Левски
19:00
Ботев Пд
Славия
Кръг 30
13:15
Спартак Варна
Монтана
17:00
Черноморец Бургас
Лудогорец II
17:00
Бдин Видин
Литекс
17:00
Беласица Петрич
Черноморец Балчик
17:00
Марица Пловдив
Струмска слава
17:00
Дунав Русе
Добруджа
17:00
Янтра Габрово
Спартак Плевен
17:00
Спортист Своге
ЦСКА 1948 II
Кръг 35
14:30
Уест Хем Юнайтед
Ливърпул
17:00
Фулъм
Кристъл Палас
17:00
Манчестър Юнайтед
Бърнли ФК
17:00
Нюкасъл Юнайтед
Шефилд Юнайтед
17:00
Уулвърхемптън
Лутън Таун
19:30
Евертън
Брентфорд
22:00
Астън Вила
Челси
Кръг 33
15:00
Лас Палмас УД
Жирона ФК
17:15
Алмерия
Хетафе
19:30
Депортиво Алавес
Селта Виго
22:00
Атлетико Мадрид
Атлетик Билбао
Кръг 31
16:30
Байерн Мюнхен
Айнтрахт Франкфурт
16:30
РБ Лайпциг
Борусия Дортмунд
16:30
Фрайбург
Волфсбург
16:30
Аугсбург
Вердер Бремен
19:30
Байер Леверкузен
Щутгарт
Кръг 34
16:00
Лече
Монца
19:00
Ювентус
Милан
21:45
Лацио
Верона
Кръг 31
22:00
Пари Сен Жермен
Льо Авър
Кръг 26
28.04, 14:00
Ахмат Грозни
Нижни Новгород
28.04, 16:15
Спартак Москва
Локомотив Москва
28.04, 19:15
Динамо Москва
Зенит
28.04, 21:30
Балтика
ЦСКА Москва
29.04, 13:00
Криля Советов
Краснодар
29.04, 15:15
Рубин Казан
Урал
29.04, 17:30
Сочи
Факел
29.04, 19:45
Ростов
Газовик Оренбург
Кръг Semi Finals
30.04, 22:00
Байерн Мюнхен
Реал Мадрид
01.05, 22:00
Борусия Дортмунд
Пари Сен Жермен
07.05, 22:00
Пари Сен Жермен
Борусия Дортмунд
08.05, 22:00
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Кръг Semi Finals
02.05, 22:00
Олимпик Марсилия
Аталанта Бергамо
02.05, 22:00
Рома
Байер Леверкузен
09.05, 22:00
Аталанта Бергамо
Олимпик Марсилия
09.05, 22:00
Байер Леверкузен
Рома
Кръг 45
17:00
Уотфорд
Съндърланд
17:00
Саутхемптън
Стоук Сити
17:00
Шефилд Уензди
Уест Бромич Албиън
17:00
Милуол
Плимут Аргайл
17:00
Блекбърн
Ковънтри Сити
17:00
Бристъл Сити
Родъръм Юнайтед
17:00
Хъдърсфийлд Таун
Бирмингам Сити
17:00
Кардиф Сити
Мидълзбро
17:00
Норич Сити
Суонси Сити
22:00
Хъл Сити
Ипсуич
Кръг 37
17:15
Бургос
Аморебиета
17:15
Леганес
Реал Сарагоса
19:30
Елче
Еспаньол
Кръг 31
14:00
Айнтрахт Брауншвайг
Хамбургер
14:00
Холщайн Кил
Кайзерслаутерн
14:00
Падерборн
Елферсберг
21:30
Шалке 04
Фортуна Дюселдорф
Кръг 35
15:00
Парма 1913
Lecco
15:00
Модена
Зюдтирол
15:00
Тернана
Асколи Пикио
15:00
Бреша
Специя
17:15
Палермо
Реджана
17:15
Козенца
Бари
17:15
Читадела
FeralpiSalo
17:15
Сампдория
Комо
Кръг 6
17:00
Мехелен
Оуд-Хеверлее
19:15
Стандарт Лиеж
Синт-Труиден
21:45
Гент
Вестерло