Livescore

Днес
  • Класиране Англия Англия / Премиърлийг, Англия
    22:00 Астън Вила
    Астън Вила
    -:-
    Саутхемптън
    Саутхемптън
  • Класиране Италия Италия / Серия А, Италия
    21:45 Дженоа
    Дженоа
    -:-
    Палермо
    Палермо
  • Класиране Германия Германия / Втора Бундеслига, Германия
    21:15 Фортуна Дюселдорф
    Фортуна Дюселдорф
    -:-
    Гройтер Фюрт
    Гройтер Фюрт
  • Класиране Гърция Гърция / Супер Лига, Гърция
    19:30 Панайтоликос
    Панайтоликос
    -:-
    ПАС Янина
    ПАС Янина
  • Англия Англия / Конференция Север, Англия
    21:45 Boreham Wood
    Boreham Wood
    -:-
    Weston
    Weston
  • Боливия Боливия / ЛФПБ Клаусура, Боливия
    FT Блууминг
    Блууминг
    3:2
    Ориенте Петролеро
    Ориенте Петролеро
  • Колумбия Колумбия / Примера А: Клаусура, Колумбия
    FT Депортиво Кали
    Депортиво Кали
    2:1
    Депортес Толима
    Депортес Толима
    FT Меделин
    Меделин
    2:1
    Aguilas
    Aguilas
  • Колумбия Колумбия / Примера Б: Клаусура, Колумбия
    FT Атлетико Букараманга
    Атлетико Букараманга
    1:2
    Кукута Депортиво
    Кукута Депортиво
  • holland holland / Еерсте Дивизие, Холандия
    21:00 Аякс II
    Аякс II
    -:-
    НЕК Ниймеген
    НЕК Ниймеген
    21:00 ПСВ II
    ПСВ II
    -:-
    РКС Ваалвайк
    РКС Ваалвайк
  • Германия Германия / Regionalliga: Nordost
    19:00 Nurnberg II
    Nurnberg II
    -:-
    Burghausen
    Burghausen
  • Гватемала Гватемала / Лига Насионал: Апертура, Гватемала
    FT Кселаху
    Кселаху
    2:1
    Депортиво Петата
    Депортиво Петата
  • Дания Дания / Първа дивизия, Дания
    20:00 Вейле
    Вейле
    -:-
    Хорсенс
    Хорсенс
  • Израел Израел / Лигат ха`Ал, редовен сезон, Израел
    20:55 Ирони Кириат Шмона
    Ирони Кириат Шмона
    -:-
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
  • Израел Израел / Лига Леумит, редовен сезон, Израел
    18:00 Hapoel Afula
    Hapoel Afula
    -:-
    Апоел Рамат Ган
    Апоел Рамат Ган
    18:00 Макаби Ахи Назарет
    Макаби Ахи Назарет
    -:-
    Апоел Кфар Саба
    Апоел Кфар Саба
    18:00 Ирони Рамат Ашарон
    Ирони Рамат Ашарон
    -:-
    Ирони Кириат Гат
    Ирони Кириат Гат
  • Хондурас Хондурас / Лига Насионал: Клаусура
    FT Мотагуа
    Мотагуа
    2:1
    Platense
    Platense
  • Индия Индия / Супер Лига, Индия
    2' НортИйст Юнайтед
    НортИйст Юнайтед
    0:0
    Делхи Динамос
    Делхи Динамос
  • Кипър Кипър / Първа дивизия, Кипър
    19:00 Етникос Ахна
    Етникос Ахна
    -:-
    АЕК Ларнака
    АЕК Ларнака
  • Азербейджан Азербейджан / Премиер лига, Азербайджан
    31' Хазар Ленкаран
    Хазар Ленкаран
    1:1
    Нефтчи
    Нефтчи
    32' Сумкаят
    Сумкаят
    0:1
    Баку
    Баку
    13:00 Inter Baku
    Inter Baku
    -:-
    Араз
    Араз
  • Франция Франция / Лига 2, Франция
    21:30 Троа
    Троа
    -:-
    Нанси
    Нанси
  • Аржентина Аржентина / Примера дивисион, Аржентина
    FT Бока Хуниорс
    Бока Хуниорс
    3:1
    Индепендиенте
    Индепендиенте
    FT Расинг Клуб
    Расинг Клуб
    1:0
    Ривър Плейт
    Ривър Плейт
  • Аржентина Аржентина / Прим Б Насионал, Аржентина
    22:15 Нуева Чикаго
    Нуева Чикаго
    -:-
    Институто Кордоба
    Институто Кордоба
    FT Sportivo Belgrano
    Sportivo Belgrano
    1:2
    Atl. Tucuman
    Atl. Tucuman
    FT Patronato
    Patronato
    1:2
    Santamarina
    Santamarina
  • equador equador / Примера А, Втора фаза
    FT Емелек
    Емелек
    1:0
    Индепендиенте дел Вале
    Индепендиенте дел Вале
  • Класиране Чехия Чехия / Czech Republic: Youth League
    14:00 Brno U21
    Brno U21
    -:-
    Hradec Kralove U21
    Hradec Kralove U21
    14:00 Ceske Budejovice U21
    Ceske Budejovice U21
    -:-
    Mlada Boleslav U21
    Mlada Boleslav U21
    14:00 Jihlava U21
    Jihlava U21
    -:-
    Mas Taborsko U21
    Mas Taborsko U21
    14:00 Ostrava U21
    Ostrava U21
    -:-
    Sparta Prague U21
    Sparta Prague U21
    14:30 Dukla Prague U21
    Dukla Prague U21
    -:-
    Bohemians 1905 U21
    Bohemians 1905 U21
    14:30 Jablonec U21
    Jablonec U21
    -:-
    Pribram U21
    Pribram U21
    14:30 Slavia Prague U21
    Slavia Prague U21
    -:-
    Znojmo U21
    Znojmo U21
    14:30 Varnsdorf U21
    Varnsdorf U21
    -:-
    Trinec U21
    Trinec U21
    16:00 Teplice U21
    Teplice U21
    -:-
    Slovacko U21
    Slovacko U21
  • Класиране Италия Италия / Italy: Lega Pro - Group A
    21:45 Басано Виртус
    Басано Виртус
    -:-
    Комо
    Комо