Хайде стига се подмазва ве юнак. Лудогорец не игра срещу вас и ми се струва, че резултатът (равен) беше уговорен. Удариха ти едно яко рамо, нооо не е бзплатно както си знаеш, при нужда ще треа да помагаш, накратко лобизъм. Е па тоя пиар може да те изстреля в Левски или някъде другаде, нъл тъй.
Селянинът с колелото, дяланият камък Белчо: "Сами паднахме в капана ..." Ами като си проЗт и втора ръка треньор ще паднеш в капана и още как. Страхлив некадърник си като твоите шефове и футболистите ти. Той бил ЦСКА, и с какво си доказал ти и отрепките по терена, че сте ЦСКА, със страхливата и безхаберна игра на пияндурите дето са в ЦСКА, не се слагай там в ЦСКА, какъв срам, какво безочие, каква пъзливост и безхаберност, очквам всички да ви налупат в станалите 4-ри мача. И тренерът на жълтурите е в пъти по-кадърен от теб, да си го знаеш. Ако той беше треньор на ЦСКА, щеше и двата мача да победи Ботев. Ще ми слагаш 1.50 висок за централен нападагел, станахте за смях и подигравка на мало и големо, БЕЗГРЪБНАЧНИ. Таванът ти е мнооого нисък селяк, неси за ЦСКА, който го е страх от жълти мечки стръвници не ходи в гората. Ти какво абдал да не смяташ, че можеш да биеш Лудогорец в следващия мач. Бас държа че и вие, и жълтурите на финала ще бъдете смачкани от Лудогорец.
XOTAHCA_BG Подкрепям, най-различни знайни и незнайни уж големи паралии са собственици на отбори, купуват на кило отрепки и анонимници от найста дивизия от остров Тамбукто та да скалъпят едно отборче, просят пари от хазартните босове за да закърпят някак си бюджета или самите х.б. са собствениците. Каква по изгодна среда за пране на пари, и тия псевдо-собственици хич, ама хич и не ги интересува как върви отборът им, на кое място е, какво става с футбола в БГ, важното е келепир да има. Нямам конкретни факти, но имам чувството, че първа и втора лига в БГ са яки перачници на пари от хазарт и други сенчести активитета.
Гонзи, а бе ти вярваш ли си като ги твърдиш тия небивалици. Недей да твърдиш щуротии, че ще станеш за смях и подигравка на де що има фенове в България. То и в махалата като се играе мачле кибиците гледат с интерес, ама в махалата, чат ли си. И не голослови глупости, а си налягай парцалите щото чакаме класиране я за европейско, я за световно както беше обещал , т.е., намекнал де, щото и май и ти не си вярваш.
Трябва да се забранят всякакви реклами на хазарт, алкохол, цигари, порно. Кое е по-ценно, здравето и бъдещето на младежта или печалбите на и без това супер богатите хазартни босове. Освен това известен факт е, че в България няма независими медии, хранят се от ..., обслужват и са под чадъра на тая или оная политическа групировка. Ето това трябва да бъде прочетено в парламента: "Българчетата са първи в Европа по алкохол, цигари и канабис. Това сочи доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст. Близо 13% от момчетата на 11% момичетата на 11 години в България са пушили поне една цигара през последните 30 дни, предаде БГНЕС, позовавайки се на доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст.Тези данни се допълват с 17% тютюнопушене при момчетата на 13 години. 15% от децата в България са опитвали наркотици. Средните данни за регионите на Европа, Централна Азия и Канада са 2% при момчетата и момичетата на 11 години, 5% за момчетата и 6% за момичетата на 13 години и 15% за двата пола на 15 години. Данните за електронни цигари са подобни. Над 30% от българските ученици на 15 години са използвали електронна цигара през последните 30 дни. При пиенето на алкохол българските момчета също са на челните позиции. 20% от 11 годишните са консумирали алкохол поне веднъж през последните 30 дни, цифрата скача до 32% при 13 годишните. Българските момчета на 15 години с 19% водят класацията и при употребата на канабис." Осбено ме напушват забележките от сорта: бъдете отговорни или важи за 18 и плюс и други застраховки, каква подлящина, точно тези под 18 ще искат да пробват и пробват от забранения плод, фактите по-горе са ясно доказателство.
Трябва да се забранят всякакви реклами на хазарт, алкохол, цигари. Кое е по-ценно, здравето и бъдещето на младежта или печалбите на и без това супер богатите хазартни босове. Освен това известен факт е, че в Булгаристан няма независими медии, хранят се, обслужват и са под чадъра на тая или оная политическа групировка. Ето това трябва да бъде прочетено в парламента: "Българчетата са първи в Европа по алкохол, цигари и канабис. Това сочи доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст. Близо 13% от момчетата на 11% момичетата на 11 години в България са пушили поне една цигара през последните 30 дни, предаде БГНЕС, позовавайки се на доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст.Тези данни се допълват с 17% тютюнопушене при момчетата на 13 години. 15% от децата в България са опитвали наркотици. Средните данни за регионите на Европа, Централна Азия и Канада са 2% при момчетата и момичетата на 11 години, 5% за момчетата и 6% за момичетата на 13 години и 15% за двата пола на 15 години. Данните за електронни цигари са подобни. Над 30% от българските ученици на 15 години са използвали електронна цигара през последните 30 дни. При пиенето на алкохол българските момчета също са на челните позиции. 20% от 11 годишните са консумирали алкохол поне веднъж през последните 30 дни, цифрата скача до 32% при 13 годишните. Българските момчета на 15 години с 19% водят класацията и при употребата на канабис." Осбено ме напушва на гняв забележките от сорта, бъдете отговорни или важи за 18 и плюс, каква подлящина, точно тези под 18 ще искат да пробват от уж забранения плод.
Ето тези факти трябва да се наврат в мазните, корумпирани личица на "народни избраници", майстори по слугуване и лизане наричайки гордо себе си "евроатлантици", а бе бай Ганя в опозиция, нивгъж, винаги согласен с тия дето дърпат световните конци: "Българчетата са първи в Европа по алкохол, цигари и канабис. Това сочи доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст. Близо 13% от момчетата на 11% момичетата на 11 години в България са пушили поне една цигара през последните 30 дни, предаде БГНЕС, позовавайки се на доклад на ООН за здравословното поведение на децата в училищна възраст.Тези данни се допълват с 17% тютюнопушене при момчетата на 13 години. 15% от децата в България са опитвали наркотици. Средните данни за регионите на Европа, Централна Азия и Канада са 2% при момчетата и момичетата на 11 години, 5% за момчетата и 6% за момичетата на 13 години и 15% за двата пола на 15 години. Данните за електронни цигари са подобни. Над 30% от българските ученици на 15 години са използвали електронна цигара през последните 30 дни. При пиенето на алкохол българските момчета също са на челните позиции. 20% от 11 годишните са консумирали алкохол поне веднъж през последните 30 дни, цифрата скача до 32% при 13 годишните. Българските момчета на 15 години с 19% водят класацията и при употребата на канабис.
Всички реклами на хазартни игри и алкохол трябва да бъдат не спряни, а строго забранени. Тези фишеци като "бъдете отговорни" и други от сорта и изричното споменаване за възрастови ограничения действат в обратна посока на младите и вместо да ограничават те подтикват младежта да опита от "забранения плод". Някъде били решили така или онака и хайде бай Ганьо да не се прецака и той така или онака, банана репаблик.
Евала за коментара на Kritichen, а бе българинът е остроумен чиляк, това е. Още, подкрепям коментара на
XOTAHCA_BG, да търкаш пейката и да получаваш големи пари си е меко казано срамничко, в тоя живот има още чест и достойнство, да те уважават другите в отбора (тима) за това което даваш, а така да си mr nobody лъскач на пейката в един отбор никак не върви, е ако си гьонсурат, то е друга работа. За сега се вижда, че не си за NBA, и аз поне не виждам как ще се пребориш с тия дето тренират 25 от 24, избирани от хиляди от университетските им отбори, нивото е супер, напрежението огромно, грешките не се прощават, играят през 3-4 дни, това е як, убийствен маратон. Успех все пак.
Стамене, няма какво да го усукваш, треа директно, очи в очи да им кажеш, че КОЙТО НЕ СПАЗВА СПОРТНИЯ РЕЖИМ НЯМА МЯСТО В ЦСКА, бил той Каранга или Хайнц, който вкара гол, но повечето от подаванията му бяха неточни, слаб мач за него, според мен липса на концентрация, ами като си хойкал по нощите насам натам каква концентрация. Иначе евала за второто полувреме, треа да си по-смел, да накараш другите да те уважават, ако елимираш Ботев, ся вече виждам, че можеш, може би ще можеш да се пребориш и с Луогорец. Това е рубиконът за теб и футболистите ще ти повярват. Един съвет, не всеки може да бъде център-нападател, добрите такива са едни от най-скъпите, Линдсет не става. Може би някое младо талантливо българче от втория отбор. Успех ти желая.
Ей голямо бутане на Реал от съдиите, чист отменен гол за Барса, оня Рюдигер треа да се запише в клуб по реслинг, имаше идентично пложение за дузпа и за Барса, но не го свири. От друга страна в момента Реал има мнооооого по-класни футболисти, не като гюмеджията, полската ливада Левандовски, който беше един фигурант в мача па тръгнал да учи младоците, които си оставиха сърчицата на терена, а той хич и не си даваше зор, той и толкова си може, па беше тръгнал да се сравнява с Меси ха, ха смешник . Това е, в момента Реал има имиджа на най-силния клубен отбор в света особено след елиминацията на Сити та на никой съдия дори и не му минава през акъла да свири нещо срещу тях в спорните и важни ситуации, винаги за тях. Нещо като Лудогорец у нас, но в световен мъщаб..
Тоя Сейни Санянг и за 3-та лига не става, едно мързеливо бездарно мекотело, което като загуби топката не гони, а е защитнк. Не знам, кой, кой тъпанар ги е докарал такива недоразмения в ЦСКА. Нападателите на Арда са бързи и технични та ще го минават като малка гара. Селяка с колелото пак е сложил Линдсет за 9-ка, пост който е непознат за него. Пусни младото българче ве кретен yes-мен, ще играе поне с хъс, защото иска да се докаже, а не като тия чужденци, купени на кило от някои хитреци с цел комисионни, силата на които не във футбола, а предимно у кръчмата. Дано не съм прав, но ми се струва, че ще гледаме поредния резил на тия юнаци, които наричат себе си ЦСКА.
Има ли някой, който да въдвори ред в ЦСКА. Каранга купонсявал преди важния мач с Арда, щото няма да играе, значи не спазва спортния режим, важи за повечето звездички в ЦСКА. Задаваме си въпрос, за какъв чеп ги е купил тия наемници собственика, да им плаща нощните гуляи по дисотеки, барове и хазартни домове или да играят резултатен и зрелищен футбол и да гонят титлата. Дори и да не играе днес много е грозно, че преди този важен мач Каранга е купонясвал. Каква е дълбоката разлика между играчите на ЦСКА и Луогоре, в ЦСКА са фуболисти на доживяване, без мечти, без стремеж да пгрсрат и да отидат на по-високо в някой голям клуб, в Лудогорец дори и без бай Гошо почти всички се стремят да вдигат нивото дори с индивдуални тренировки, вчера ги гледах с Хебар, ми за тях е празник и удоволствие, че ще ритат футбол, и ако някой от тези го поканиш на купон преди важен мач, ще ти каже, че той е профи и треа да е във форма, незаисимо дали ще влезе. Сега гледайте днеска как ще излязат ЦСКА на терена, влачейки се, с нежелание, с пъзливи погледи щото си знаят, че не са готови, футболът за тях е едно мъчение, неможачи щото не са във форма, гледат да докарат някоя и друга годинка повече с голяма заплата. Тия дето ги приказват, че ще се борят за титла са ала бала, прах в очите на феновете.
Супер вратар, изключителна психика и увереност, че това с което се занимава го може. Астън Вила е кандидат за шампионска лига и благодарение на невероятните му спасявания. Световен шампион с Меси и Аржентина, евала. И е много атрактивен, за него житието е един голям театър и с него на стадиона феновете няма да скучаят.
Гледах мача, определено моето мнение е, че ПАОК е по-слаб отбор от Лудогорец макар, че може би са доста по паралии, не знам. Десподката се мотаеше като муха без глава на терена до към 70 мин., на треньора му писна и го смени. ПАОК нямат играч от класата на Текпетей, който може да решава мачове, според мен.
"Стамен Белчев, видя позитиви в играта на своя тим ..." А бе мой човек що не вземеш да изчезнеш някъде, ти вярваш ли си или сънуваш, тия юнаци, които не знам защо ги наричат звезди цял мач не можаха да уцелят портата, малка ли им изглежда какво ли, изобщо трагедия. Крайно време е тъпунгерите шефове в ЦСКА да вземат да се стегнат и най вече да стегнат тия безхаберници, футболистите. Ако не знаете как и какво потърсете моля Крушарски, той е взимал уроци при Батето има дълбоки познания върху най вече психологията на футбола, ама ше треа да си платите ха, ха. Четете, учете шефчета в ЦСКА, фуболът не е проста игра както може би си мислите. Отнася се и за селянина с колелото Белчев ха, ха.
Стаменчо, Стаменчоо селяка с колелцето си ти, в такъв важен мач слага ли за 9-ка такъв, който никога, ама никого не е играл на този пост, да беше пуснал някой юноша, той поне веднъж щеше да оцели вратата. Евала на тъпунгерите шефове, хитро си измиха ръчичките с тебе. А тия, които играят в момента в ЦСКА са една сбирщина на която най-накрая и лъсна немощта. Три поледователни загуби като домакини, имам чувството, че който и да ги хване у 1-ва лига ще ги бие. Ей го Пенев,от нищо прави нещо, а в ЦСКА от нещо правят нищо. Най ми е смешен пияндурата и хазарта Хайнц, "ние сме ЦСКА", хайде у лево молим, вие сте едни страхливи, безхаракетрни душици, които дори не спазват спортния режим и сте мноооого далече от марката ЦСКА барбар със шефовете и брадатия ви президент. Искам да питам кой беше идиота, който взе решение 2 дни преди този важен мач да се сменя треньра. Сами се бихте глупендъри.
По кротар, че да не ти мине котка път. Сити са по-големи майстори от вас, във форма са, треньорът им е по от тебе, имат манталитет на големи победители, ще излязат отпочинали (за първия мач имаха 2 дни, а вие 9) и най-важното, вече са ви били и то на финал, т.е., са ви взели страха. И още нещо, в този мач няма как съдията да ви бута както сте си навикнали и така, аз поне не виждам как Сити ще загуби от вас.
Румънският мамалигар поднесе на тепсия победата на арабско (френския) шампион. Абсурдно съдийство, поръчков съдия, та да си кажем, че и по най-високите етажи има поръчкови съдии, особено от изтока. Абсурден червен картон, не даде чиста дузпа за Барса, даде на повече от половината отбор на Барса несъществуващи жълти картони за да ги откаже. Съдията беше най-важния играч за ПСЖ. Дано се паднат със Сити или Реал та да ги направят смешни на терена. Там вече арабските милиони няма как да пеят щото и двата отбора имат сериозни лобита и са най-богатите.
Каквото и да бръщолевиш Стаменчо, ЦСКА с тия средняци и слабаци, с пораженческо мислене, скарани със спортния режим, живуркащи с големи заплати в ЦСКА и с никакъв индивидуален и отборен прогрес с години може да бъде само спаринг на Лудогорец. Ако стигнат финала не е ясно само колко гола ще отнесат, дано не са петорка и нагоре като Левски. Тоя Стамен е дялан камък, yesмен и като стане напечено за шефовете, обира негативите, но и за него има парици. Трябва да го питат преди финала с Лудогорец (ако стигнат там), вярва ли, че това безлично ЦСКА може да победи Лудогорец, сигурен съм, че не си вярва, ама ще се разсее напрежението във феновете и тъпунгерите, некадърници, хитреци шефове ще си я карат по старомо, евала за подлящината. Приличат ми на Боби и сие, които създавали чудесни условия и нищо не зависело от тях. Еййййййй, превърнаха ЦСКА в един селски, слаб, безличен отбор, който всеки, ама всеки добре трениран отбор с умен треньор, с добра физика и положително, креативно мислене може да бие. Според мен мачовете с Ботев ще бъдат циркаджийски изпълнения на ЦСКА, така че феновете треа да се подготвят за циркови изпълнения, а не за футбол.
Ха, ха и за каква игра нов договор, да продължи да прави простотии на терена, стигне до нак. поле напротивника, нападателите са вътре и като тресне едно безнадежно центриране и до тук, и след това отново и отново едно и също та до края на мача. Никакъв прогрес в играта, и за какво му е на един отбор такъв футболист, тъп некадърник с изпята песен.
Шефовете в ЦСКА избиха всички тъпомери, за съжаление таванът на Стамен Белчев е твърде, твърде нисък, играят си с него на иди си, ела си, удобен е да си измият ръцете като го хърлят на амбразурата в този труден момент и понеже е yes-мен той това го приема за нормално. Шефовете на ЦСКА са за подигравка. В отборът на ЦСКА е пълен хаос, не играят, не се раздават, живуркат, никой освен вратаря няма прогрес в играта си, не са добре с физиката и психиката, ей го Матай след толкова лекуване влезе за 20-на минути и пак контузен, питам, кой идиот се занимава с неговото възстановяване. Чу се, че някои от контузените скъпо платени звездички ходели пийнали на мед. прегледите, па що не, хей живот здравей, така де. Струва ми се, че в селските отбори от 3-та лига има по-добри шефове, лекари, физио и други, макар че хората там работят за почти без пари.Ха да вземем хитрата и умна Круша, който е по-умятен от всички шефове в ЦСКА взети заедно, може да поеме решение и застава зад него, не си измива ръцете с други. Вратарчето на Локото се помисли за незаменим, но беше бързо поставен на мястото си и за назидание на другите, тоест Крушата им каза на всички без думи, ей наемници ще слушкате и ще играете на макс щото иначе ще ви ЕПМ, копрендо. А кво правят тъпунгерите в ЦСКА, пияница и хазартно зависима звездичка играе 2-3 добри мача и го поставят в графата непродаваеми, а той следващите 2-3 мача е като мрял на терена, спортен режим йок, да се смее ли човек или да плаче. Та край няма, та с тоя манталитет и организация и срещу Лудогорец да бягате пак няма да ги стигнете, а може би и не искате драги шефчета, добре си е за вас грух, грух хорцето в тинята, но парички има.
"Странно е как след солидната победа срещу Левски, загубихме от Пирин. Обяснявам си го с това, че когато играем силно срещу някой силен отбор, след това настъпва спад и губим от по-малък.отбор. " Няма нищо странно Хайнц, не спазвате спортния режим, хойкате по ресторанти, кръчми, барове и хазартни домове, слаба фзическа подготовка, всеки месец трябва тия на които им се плаща за това да измерват параметрите на физическото и психическото ви състояние, тегло, издържливост и т.н. и глоби за тия, които не са в добра кондиция. Да те вземем теб, изиграеш един мач и в следващите 2-3 си като умрял на терена, ама в Лудогорец не е така, има строг ред и дисциплина и са като свежи морковчета всеки мач.
"Има огромна разлика между това да играем вкъщи и на техен терен." Ха, ха ами те Локото и Пирин ви биха на ваш си терен, у дома. Та каква е разликата за вас, аз поне не я виждам.
".... ние не сме загубили желание за игра и ще се стремим да играем добре." Ей юнак, ти имаш професионален договор, аз не съм го виждал и не знам, може би някой неграмотник в ЦСКА го е драскал и молим недей да се стремиш, ти във всеки мач трябва да играеш на върха на тоите възможности, това е професионализъм.
"... ние сме ЦСКА и вярвам ..." Вие сте едно махленско отборче, което е срам за ЦСКА, страхливи, безлични мижитурки, не сте ЦСКА вие щом може всеки с малко усилие и дисциплина да ви бие, справка Пирин, един от последните. Само феновете са на нивото на клуба ЦСКА, нито вие, нито шефовете ви са на това ниво. Клоп: Много от нашите фенове не могат да си платят парното, но са на стадиона и ние трябва да направим всичко и възможно, и невъзможно за да ги зарадваме", това е, а вие споделяте ли ценностната скала на Клоп, като че ли не според мен.
Ама Томаш е голям хитряга, явно с другия хитряга Крушата са хвърлили око на Вия, ама париците май не стигат та за това и похвалите и "возенето у тиган", тоя израз съм го научил от половинката, от нейния край, ха, ха. А бе тия в тандем са мнооого опасни (и можещи), щом можаха от нищо играчи пак да направят силен отбор
Sinuhe Доколкото ми е известно това е първата победа на отборчето Пирин на стадиона на ЦСКА откакто се помните като футболен клуб, голям срам за клуба ЦСКА. В това издание на първа лига всички ви биеха наред та за това сте на 3-то място ама отзад напред и се борите да не изпаднете, е какви сте тогава освен слабаци и анонимници. Следващият мач пак ще ви бият както обикновено, и за това срамът от безхаберната игра на ЦСКА с вас е голям. И е крайно време да се дръпнат юздите на наемниците в ЦСКА и да им се припомни къде са и защо са и че е недопустимо да изиграят силно един мач и в следващия да се влачат по терена и да падат от слабаци и анонимници като Пирин, искаш или не,това е орле.
tinko18 Така е, шефовете в двата отбора на народа Левски и ЦСКА я докараха до там, че двата гранда, които бяха в основата на всички значими успехи на футбола в България да станат за смях и подигравка от най-различни анонимници, които през годините завиждаха и мразеха силните Левски и ЦСКА. Дори пораженците с овчо робско мислене (както се отбеляза по-долу) взеха да скланят главица покорно,точно тия, които пишеха поздравления и се мазнотеха на хитрите селндури андрешковци от делиормана. Апостолът на свободата Левски никога не е бил роб и пораженец, истинските фенове на Левски и ЦСКА никога няма да бъдат роби и пораженци. Да, каквато е държавата такъв е и футболът, но държавата сме и ние, феновете на двата велики български клуба и ние трябва да се кажем думата за една по-добра държава и един по-добър футбол.
А кога некадърните шефове, и ми се струва, че е голяма глупост от страна на некадърните шефове да се сменя треньор 2 дни преди важния мач с Ботев. Той горкият Стамен за 2 дни няма да може да опознае играчите камо ли да променя (подобрява) нещо. И трета лига не е първа лига, само простотии от шефовете в ЦСКА, това е. Ще имат проблеми с Ботев и сами вкарват вълка в кошарата. И е крайно време да се дръпнат юздите на наемниците и да им се припомни къде са и защо са и че е недопустимо да изиграят силно един мач и в следващия да се влачат по терена и да падат от слабаци анонимници.
"Стигнахме до момент, в който знайни и незнайни отбори се подиграват с нас на терена, а публики с нулева идентичност и репутация да се давят във виковете си: Още, още..." Същото се отнася и за ЦСКА. Някакви мижитурки шефове щъкат насам натам с пълни джобове и пунтират активност в двата гранда. И давата отбора не прогресират, футболистите ги е страх да излязат на терена, камо ли да се влагат в мача и да победят. Дошъл м-р ноубоди в отбора и си пълзи и си живурка, никакво развитие, късат нервите на феновете. Првърнаха Левски и ЦСКА в пансион за благородни девици, на които дори им се плаща и то доста. Срам, какъв срам с тия безхарактерни мекотели, които счупиха всички антирекорди в историите и на двата клуба.
Много изморен и неконцентриран изглежда на корта, тия мастерси и големи шлемове са маратони, иска се изключителна физика, а годинките си казват думата, това е.
Много смислено заключение г-н Николай Костов. Г-н Костов позволете ми даобавя нещичко към това: Смятам, че самочувствието от една страна и прогреса на един играч основан на неговите потенциал, талант, стремеж, желание за доказване в един голям клуб като Левски, ежедневна работа за усъвършенстване са взаимно свързани и се взаимно се индуцират. Самочувствието се повишава с прогреса, като виждаш, че можеш пвече, че си по- можещ и стабилен, по-малко грешки, по-силни индивидуални изяви на терена. И обратната диалектика, по-високото самочувствие индуцира желание за по-високи върхове, дали аз не мога като големите звезди. За съжаление и в Левски, и в ЦСКА има доста дребни душици футболисти, които нямат мечти, не искат да летят защото е опасно, та предпочитат да пълзят и да се крият в дупките си, да живуркат, не си дават сметка и най-вече не искат да си дадат сметка защо са в тези грандове и какво се иска от тях, да направят всичко възможно (и невъзможно) да бъдат на нивото на големите имена на тези клубовете. Но начолото на тази кауза трябва да се даде от шефовете в ЦСКА и Левски, но аз имам чувството, че и в двата клуба шефовете предпочитат пълзенето и ама хич не искат да летят защото нямат нито желание, нито потенциал, а и се страхуват.
  • 13