90'
  • 81'
  • Александър Барт засече отново с глава, след корнер, и топката мина на половин метър от гредата

80'
  • Защитата на Берое заспа при един извеждащ пас на Марселиньо към Кишада, който бе на ръба на засадата. Кишада очи в очи с Макенджиев не успя да се разпише, и вратарят за пореден път излезе победител от сблъсъка.

77'
  • Аласан Н'Диае заменя Мапуку

73'
  • Удар на Анисе от дъгата пред наказателното поле, в ръцете на Макенджиев

72'
  • Мапуку на скорост нахлува към наказателното поле, отляво, поведе си дълго топката и не успя да отправи удар

71'
  • Керкар получава жълт картон

70'
  • Александър Барт изравни резултата, след като засече с глава центриране на Дани Абало от пряк свободен удар.

68'
  • Фабио Ешпиньо е заменен от Вандерсон

66'
  • Страхотна атака на Берое, Мапуку е изведен сам срещу Владо Стоянов, стреля мощно от 11-12 метра, топката се отби в напречната греда.

63'
  • Жълт картон за Иво Иванов

61'
  • Хамза е заменен от Кишада

59'
  • Дани Абало заменя Върджил Мисиджан

57'
  • Димо Бакалов влиза на мястото на Костадинов

54'
  • Мунин заменя Ковачевич

46'
  • Начало на второто полувреме

45+2'
  • 45+2'
  • Край на първо полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Георги Костадинов

44'
  • Защитниците на Берое подцениха много една топка в наказателното поле, но Марселиньо действа много несъсредоточено, и не отправи добър удар.

43'
  • Ковачевич получава жълт картон

42'
  • Керкар центрира от корнер, топката е в част от наказателното поле, където няма защитник на Лудогорец, но нито един от съотборниците на Керкар не успя да засече топката във вратата.

40'
  • Мисиджан стреля от пряк свободен удар, въпреки че изпълнението не бе лошо, не представлява опасност за Макенджиев.

36'
  • Възможност пред Мапуку, който е изведен срещу Стоянов, но не успя да отправи силен удар, и стражът спасява

34'
  • 33'
  • Груб фаул на Веселин Пенев срещу Кайсара

32'
  • Жълт картон за Зафиров, за фаул срещу Мисиджан

28'
  • Салим Керкар откри резултата! Пас по конец на Елиаш изведе Керкар отляво, той надбяга Кайсара и стреля по диагонал под плонжа на Владислав Стоянов.

22'
  • Мисиджан отново много лесно губи равновесие в наказателното поле, но този път нямаше как да получи дузпа. Арбитърът привиква холандеца и Ковачевич при себе си, за да им обясни, че трябва да внимават повече с тези ситуации.

19'
  • Удар на Мисиджан, право в ръцете на Макенджиев.

18'
  • Елиаш стреля по трева от 15-16 метра, ударът му минава покрай гредата

16'
  • 15'
  • Отличен шанс за Берое, центриране отляво, Игор Джоман игра с глава, топката прелетя на метър покрай страничната греда на Владо Стоянов, който остана на място.

13'
  • Протести на Берое, след като Елиаш стреля и топката се отби в ръцете на Александър Василев, като гостите претендират за дузпа, но такава не е отсъдена.

10'
  • Юнес Хамза изпълнява дузпата, Благой Макенджиев с отлично спасяване!

7'
  • Дузпа! Ковачевич имаше леко съприкосновение с Мисиджан, арбитърът се поколеба, първо не отсъди нищо, после чак посочи бялата точка. Холандецът се строполи твърде лесно в пеналта, и останаха много въпросителни около отсъждането.