• Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Неделев опита интересен удар към вратата на Василев, търсейки горния десен  ъгъл на вратата на Витоша, но не сполучи като топката излезе в аут.

45+1'
  • Нов корнер за Ботев, Неделев центрира, търсейки Балтанов, домакините се справиха със ситуацията

44'
  • След изпълнението на корнера от страна на Ботев, не последва опасност за вратаря на домакините

43'
  • Вутов с опасен удар към Василев, той акробатично с една ръка изчисти в корнер

43'
  • Антонио Вутов има нужда от лекарска помощ

39'
  • Шут на Неделев, отново Василев е на ниво

37'
  • Греда за Ботев, след шут на Неделев от малък ъгъл

33'
  • Виана направи сериозен пропуск пред вратата на Витоша, след като от няколко метра беше отчаян от Василев

31'
  • Пореден корнер за Ботев Пловдив след намеса на Кочилов при удар на Неделев. След центрирането Виана стреля, Василев спаси мрежата си от попадение.