• Това бе всичко от Русе. Краен резултат 0:0.

90+4'
  • 3 минути ще бъдат добавени към редовното време.

90+1'
  • Поредна смяна за русенци. Стефан Христов отстъпва мястото си на Митко Русанов.

90+1'
  • Свободен удар за Арда. Спас Делев изпълнява отдясно. Той намери Ахмед Осман в наказателното поле, който засече топката във вратата, но голът бе отменен заради засада.

85'
  • Иван Коконов пък е заменен от Александър Георгиев.

83'
  • Румен Руменов е заменен от Ховсепян за Арда.

82'
  • Смяна за "драконите". Долапчиев влиза на мястото на Ненов до края на мача.

79'
  • Матеус Леони отново прави нарушение спрямо Ненов отдясно и този път получава жълт картон.

78'
  • Ново положение за домакините. Лазаров центрира от корнер, но бранителите се справиха.

77'
  • Юлиян Ненов е спрян от Леони по непозволен начин на десния фланг. Ивайло Лазаров ще изпълни свободния удар. Милчев опита задна ножица, топката попада у Христов, но той е в засада.

76'
  • Емил Мартинов също е санкциониран заради спор в наказателното поле.

73'
  • Жълт картон за Кавалканте.

72'
  • Дуде Ндонгала пък влиза за Дунав на мястото на Свилен Щерев.

70'
  • Нова смяна за Арда. Осман влиза на мястото на Ковачев.

69'
  • Самият Ненов застава зад топката, за да изпълни нарушението. Той се засилва и я праща в близкия ъгъл на Караджов, който с вещина спаси и изби в ъглов удар. След него Стефан Христов се добра до позиция за изстрел, но тя бе от малък ъгъл и опитът му бе неуспешен - аут.

68'
  • Юлиян Ненов е съборен от Кръстев, който получава жълт картон.

66'
  • На 6 октомври Дунав вкара последния си гол у дома в поражението срещу Ботев Пловдив.

64'
  • Още една смяна. Караджов влиза на мястото на контузения Банков.

58'
  • Първа смяна за Арда. Костадинов е заменен от Кръстев.

58'
  • Жълт картон за Мартин Костадинов заради грубо нарушение спрямо съперников играч.

51'
  • Опасно положение за Дунав. Димов не успя да засече топката, но Щерев на свой ред го стори, ала не по най-добрия начин и топката излезе в корнер. След неговото изпълнение тя бе изчистена напред.

49'
  • Начало на второто полувреме между Дунав и Арда!

45+6'
  • Това бе всичко най-интересно от първото полувреме в Русе.

45+6'
  • Ивайло Лазаров е спрян от Коконов чрез изключително грубо нарушение в глезена на играча. Ненов е зад топката. Опита да намери Щерев, но коженото кълбо мина над него и Банков улови.

45+5'
  • Добавеното време към първата част ще бъде 5 минути.

45+1'
  • Ненов е спрян от Стоев при рейд по левия фланг по аутлинията - корнер. Топката е избита от противников играч и вън от опасност.

43'
  • Леони спря Щерев по непозволен начин на десния фланг и фаул в полза на Дунав. Топка към Николов, но тя не стигна до него, защото бе изчистена в корнер. След него обаче не се случи нищо интересно.

37'
  • Опасна атака за Арда отляво. Милчев обаче реагира светкавично и изчисти в корнер. Делев намери Руменов, който подаде към Коконов, но Макенджиев бе на висота и спаси удара му.

35'
  • Емил Мартинов фаулира Радослав Василев в близост до флагчето за корнер по десния фланг. При последвалото изпълнение на Лазаров топката минава опасно близо до дясната греда на Банков.

27'
  • Притежанието на топката към този момент е 40:60 в полза на Арда.

23'
  • Коконов центрира към Василев отдясно, но топката е изчистена за сетен път от отбраната на "драконите".

19'
  • Исаевски фаулира Делев на дясното крило. Седмицата центрира, Николов изчисти, но коженото кълбо попадна у противников играч, който стреля мигновено, ала в ръцете на Макенджиев.

10'
  • Нов шанс за Арда. Подаване от левия фланг. Макенджиев не се намеси добре, но негов съотборник изчисти в ъглов удар. След него Спас Делев изсипа топката в пеналтерията, но не последва нищо опасно.

8'
  • Домакините отвърнаха чрез корнер на Ненов, но ударът на Христов в близост до втората греда мина встрани от вратата на Банков.

5'
  • Първо опасно положение за Арда. Коконов центрира отдясно, но отбраната изчисти в корнер. След последвалото разбъркване в наказателното поле топката е изчистена напред.