90+4'
  • Четири (4) минути добавено време на двубоя.

• Смяна в Етър - влиза Валентин Йосков, излиза Ангелов.

90'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Драмата във Велико Търново е пълна. Гаюс Макоута се реваншира за дузпата, след като с кинжален удар с левия крак матира Христо Иванов и отново поведе старозагорци напред.

88'
  • Смяна в Берое - влиза Кукула, излиза Александър Цветков.

84'
  • Удар на Макоута от фаул, но безкрайно неточно.

83'
  • Жълт картон за Свилен Щерев след фаул срещу Макоута.

83'
  • Смяна в Берое - влиза Кийлън Лебон, излиза Еривалдо.

79'
  • Смяна в Берое - влиза Крум Стоянов, излиза Александър Василев.

79'
  • Смяна в Етър - влиза Свилен Щерев, излиза героят Стелиан Добрев.

76'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! Домакините успяха да изравнят резултата в срещата. Топката е центрирана от Кристиян Добрев от фаул и Преслав Боруков отблизо с коляно вкара втори гол за "болярите".

73'
  • Смяна в Берое - влиза Димо Бакалов, излиза Октавио Мантега.

65'
  • Удар на Кацаров с глава към вратата на Берое. Василев тръгна да лови топката, но отново бе разколебан, макар след това да улови преди Боруков да прати топката във вратата му.

62'
  • Голям шанс за Етър! Вратарят на Беоре Християн Василев направи голяма грешка, след като не улови центрирана топка отдясно. Преслав Боруков стреля отблизо, но Георги Ангелов с десния крак прати встрани кълбото, което влизаше в беройската врата.

60'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! Домакините развиха страхотно нападение отдясно. Алдаир пусна към Здравко Илиев, който центрира в наказателното поле на Берое. Теди Мезаг беше оставил непокрит Стелиян Добрев, който отблизо матира Василиев.

55'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Александър Василев центрира прекрасно в наказателното поле на Етър. Октавио опита да отправи удар с глава, но не успя, а зад него непокрит беше Фал, който от съвсем близо удвои аванса на "заралии".

53'
  • Василев спаси опасен удар. След това имаше и греда, но преди това Железов свири засада.

51'
  • Удар! Преслав Боруков проби отляво и видя пред наказателното поле Стелиян Добрев. Той стреля мощно, но и неточно.

49'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

• Смяна в Етър на почивката - влиза Алдаир Ферейра, излиза Станев.

• Шанс за Етър! Даниел Пехливанов стреля от дъгата на наказателното поле с левия крак след подаване на Боруков, но ударът на халфа бе неточен.

45'
  • Жълт картон за Алиун Фал за нарушение в средата на терена срещу Пехливанов.

44'
  • Пропуск! Октавио напредна много добре отдясно и центрира остро, успоредно на голлинията през Яни Пехливанов. Алиун Фал опита да засече в празната врата, но не успя.

39'
  • Димитър Димитров е бесен на изпълнението на Макута, след като го е предупреждавал неведнъж да не бие така високомерно дузпите, но в крайна сметка играчът не се е вслушал в думите на своя треньор.

• Жълт картон за Александър Цветков за нарушение в половината на Берое.

35'
  • Пропуск от дузпа! Гаюс Макоута опита елегантен удар от наказателния удар, но ударът му беше встрани от вратата.

35'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов след фаула срещу Фал.

34'
  • ДУЗПА ЗА БЕРОЕ! Яни Пехливанов направи нарушение в наказателното поле на Етър и този път Железов посочи бялата точка. Пехливанов избута в наказателното поле Алиун Фаул.

34'
  • Иван Минчев опита удар от далечно разстояние, но Христо Иванов улови спокойно.

31'
  • Претенции за дузпа от Берое! Старозагорци имаха сериозни искания към главния рефер, след като Минчев стреля силно от средно разстояние, а топката се спря в ръката на Яни Пехливанов. Тя летеше към вратата на Христо Иванов, ала Железов не прецени, че това е нарушение и играта продължи.

30'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Гостите откриха резултата, след като Гаюс Макоута центрира прекрасно за Октавио Мантега в наказателното поле. Той, от своя страна, стреля с глава с гръб към вратата, но параболата направи Иванов безпомощен.

25'
  • Християн Василев стреля от далечно разстояние, но топката премина високо над вратата.

17'
  • Шут на Алекасандър Цветков, но ударът му беше блокиран с глава от Георги Купенов.

11'
  • Шанс! Алиун Фал проби в наказателното поле на Етър, но отбраната на домакините блокира опита му за шут. Топката отиде в Макоута, който стреля силно с десния крак, но Христо Иванов направи страхотно спасяване.

7'
  • Шанс! Старозагорци имаха страхотен шанс след по-малко от две изиграни минути. Еривалдо центрира на втората греда за Василев, който стреля с левия крак от близка дистанция, но неточно.