• Край на мача във Варна - 2:1 за Черно море!

• Още една тактическа смяна в Черно море - голмайсторът Курьор отстъпва мястото си на Велислав Василев

90+2'
  • Павел Георгиев влиза вместо Файсел Касми

90+2'
  • Даниел Генов опитва отдалеч да изненада Дичевски, но този път вратарят на Черно море лови сигурно топката.

89+1'
  • Неразчетено излизане на Иван Дичевски извън наказателното поле води до напрежение сред "моряците", но с общи усилия се справят и не допускат изравяневане

88'
  • Последна смяна в Ботев Враца - Мирослав Маринов заменя Том.

82'
  • Гол и 2:1 за Черно море! Файсел Касми изпълни бързо фаул в близост до наказателното поле на врачани и намери Матиас Курьор, който с майсторски диагонален шут в далечния ъгъл не остави шансове на Каролев.

79'
  • Нова промяна и в Черно море! Илиан Илиев отстъпва мястото си на Родриго Вилела.

77'
  • Жълт картон за Илия Миланов, който спира с нарушение пробив на Илиан Илиев.

75'
  • Отново Файсел Касми тормози отбраната на гостите. Ударът му обаче е неточен и топката излиза в аут.

75'
  • Гредата помага и на гостите! Даниел Димов отправи с глава параболичен удар към вратата, но левият стълб помага на вратаря Каролев, за да не влезе топката зад гърба му.

71'
  • Първа смяна и в Черно море - Георги Божилов заменя Леандро Андраде.

67'
  • Халфът на Черно море Илиан Илиев се свлече на земята след единоборство с Илия Миланов, но реферът подмина претенциите му за дузпа. Повторенията показаха, че Волен Чинков е бил прав.

65'
  • Още една смяна в Ботев Враца - Ивайло Михайлов влиза, Даниел Гаджев излиза

61'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев! Халфът на Ботев Враца задържа откъсващия се Леандро и заслужено бе предупреден официално.

56'
  • Отлична атака на Черно море завършва с прострелно центриране на Илиан Илиев, но Курьор не успява да достигне до топката и да я засече във вратата на гостите

49'
  • Вратарят на Ботев Враца отстъпва мястото си на Дар Каролев, който записва дебют в efbet Лига

46'
  • Още една промяна в състава на гостите - Даниел Генов заменя Димитър Буров

46'
  • Смяна в Ботев Враца - Юлиан Ненов отстъпва мястото си на Петър Атанасов

46'
  • Край на първата част във Варна

45+2'
  • Гол за Ботев Враца! Аласан Н Диайе изравнява резултата със съдействието и на стража на варненци Иван Дичевски. Вратарят на домакините изби центриране от корнер право в главата на защитника на врачани и това означава 1:1!

45+1'
  • Жълт картон за халфа на Черно море Стефан Велев за нарушение срещу Том

45'
  • Халфът на Черно море Леандро опита изненадващ шут от 20 метра, но ударът му рикошира в крак на защитник и излиза в корнер

41'
  • 1:0 за Черно море! Най-активният от началото на мача Файсел Касми отправи силен шут от границите на наказателното поле и изненада вратаря Христо Митов в близкия му ъгъл.

32'
  • Първи ъглов удар в мача! Центрирането на Илиан Илиев обаче не носи напрежение пред вратата на гостите и топката е избита далеч от наказателното поле.

22'
  • Греда! Нападателят на Ботев Враца Юлиан Ненов бе изведен зад защитата и шутира мощно по диагонала, но топката срещна левия стълб на вратаря Дичевски и излезе в аут.

19'
  • Невероятен пропуск за Черно море! Файсел Касми шутира изненадващо отдалеч, вратарят Митов успя да избие, но топката отиде в Леандро. Халфът на домакините бе неподготвен, но все пак отклони към Курьор, който отправи удар без забавяне, но неточен.

16'
  • Жълт картон и за Димитър Буров за грубо влизане в краката на халфа на Черно море Стефан Велев

11'
  • Нападателят на Черно море Матиас Курьор получава първия жълт картон в двубоя. Той бе предупреден официално за опасна игра срещу вратаря на гостите Христо Митов.

8'
  • Първа добра възможност в мача и тя е пред вратата на Черно море. Чавдар Ивайлов пусна страхотен извеждащ пас към Том, но стражът Дичевски предвидливо излезе и пресече подаването.