• Жълт картон и за Георги Купенов, който извърши фаул срещу Илиан Илиев

88+2'
  • Жълт картон за Илиан Илиев за бурна реакция

88+2'
  • Още една спорна ситуация в мача - Илиан Илиев бе съборен около границата на наказателното поле, но нарушението бе вътре. Това обаче не бе видяно от рефера Петър Костадинов, който отсъди пряк свободен удар пред линията на наказателното поле. Зад топката застана Матиас Курьор, който обаче отново разочарова

86'
  • Още един пропуск на Черно море и отново Курьор не успява да насочи топката във вратата на гостите след центриране от фаул

85'
  • Родриго Енрике центрира от фаул към Даниел Димов, който с глава стреля в аут

81'
  • Още една смяна в Етър - Георги Купенов влиза, Яни Пехливанов излиза

78'
  • Още една промяна в състава на гостите - Иван Петков заменя Милчо Ангелов

78'
  • Първа смяна в Етър - Марк Едур влиза, Алдаир Ферейра излиза

69'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов от Етър

67'
  • Смяна в Черно море - Исмаил Иса заменя Васил Панайотов

65'
  • Още един пропуск на домакините! Този път Васил Панайтотов не успява да намери рамките на вратата от непосредствена близост.

65'
  • Непростим пропуск на Матиас Курьор! Нападателят на Черно море получи страхотно центриране по земя от Илиан Илиев, но от два метра прати топката над вратата

63'
  • Файсел Касми стига до топката при едно разбъркване пред вратата на Етър, но ударът му е избит в корнер

59'
  • Отново Касми опитва удар от дистанция, но и този път топката минава далеч от целта

55'
  • Избита топка от Мариян Иванов стига до Файсел Касми, но ударът на атакуващият халф на "моряците" от границата на наказателното поле минава над вратата

53'
  • Отлично центриране на Цветомир Панов отляво намира в наказателното поле Илиан Илиев, който стреля с глава, но право в ръцете на Христо Иванов

49'
  • Първа смяна в двубоя и тя е в състава на Черно море - Родриго Енрике влиза на мястото на Леандро Андраде

46'
  • Край на първата част във Варна

45+2'
  • Жълт картон за Влатко Дробаров от Черно море за нарушение срещу Милчо Ангелов

40'
  • Треньорът на Черно море Илиан Илиев получава жълт картон за претенциите си към рефера Петър Костадинов

36'
  • Резултатът е открит - 0:1. Антон Огнянов центрира от фаул, Божидар Кацаров отклони към задната греда, където беше дебнещият Преслав Боруков и отблизо прати топката в мрежата.