• Генов застана зад топката и стреля с десния крак, но над вратата.

90+5'
  • Бандаловски извършва нарушение на границите на наказателното поле и получава жълт картон.

90+4'
  • Филип Филипов се намесва, спира атаката на гостите и корнер. След сериозно разбъркване и с дружни усилия бранителите на пловдивчани се справиха с опасността.

90+2'
  • 3 минути допълнително време.

90+1'
  • Пройчев влиза на мястото на Бурбано за Ботев Пловдив.

86'
  • Кой друг, ако не вездесъщият Тодор Неделев! Осмицата на пловдивчани получи топката, напредна няколко метра и пред границите на наказателното поле изтреля мощен шут, който матира Митов.

84'
  • Бурбано намери по страхотен начин топката с десния крак, но Митов отново бе последна преграда и реагира светкавично.

80'
  • Уелингтон напредна по левия фланг и спечели корнер. Той бе изпълнен късо. При изсипаната топка обаче Ганев извърши нарушение в атака.

78'
  • Промяна и при домакините. Барбоса излиза, а Бонев влиза.

76'
  • Още една смяна. Ивайлов излиза, а Васев влиза.

75'
  • Нова смяна за гостите. Ивайло излиза, а Михайлов влиза.

74'
  • Влезният като резерва Валери Домовчийски остана непокрит на дясната греда и от близка дистанция простреля Георгиев.

73'
  • Втори жълт картон за врачани. Генов фаулира Джонатан и си заслужи санкцията.

71'
  • Керчев избива топката в ъглов удар от дясната страна на атаката. Митов увисна, но за негов късмет всички се разминаха с топката.

65'
  • Промяна и за домакините. Капитанът Балтанов отстъпва мястото си на Ничев.

62'
  • Смяна за Ботев Враца. Уелингтон влиза на мястото на Атанасов.

62'
  • След изпълнение на корнер Марин отклони топката, Керчев я засече с тяло и тя влетя в собствената му врата.

59'
  • 4-2-3-1 схема за гостите след влизането на Валери Домовчийски.

58'
  • Тонев също получи възможност, но и той намери ръцете на стража.

57'
  • Нов шанс за Неделев, но острият му удар бива спасен с вещина от Митов.

56'
  • Първа смяна за гостите. Миланов излиза, а Домовчийски влиза.

55'
  • Атанасов излезе сам срещу Георгиев, но стреля вляво от вратата.

54'
  • Втора смяна. Барбоса влиза на мястото на Шопов.

49'
  • Тодор Неделев изравни резултата, след като върната топка към Митов не бе овладяната по най-добрия начин от него и осмицата на пловдивчани на празна врата вкара топката във вратата.

48'
  • Първа смяна за домакините. Терзиев излиза, заменен от Филипов.

47'
  • Георги Николов дава старт на вторите 45 минути в Пловдив.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Шопов стреля отдалеч с левия крак, но в ръцете на Митов.

45+1'
  • Една минута ще бъде добавеното време към първата част.

45+1'
  • Шопов бе задържан и това доведе до жълт картон за Ивайлов.

41'
  • Към 32-ата минута нарушенията, извършени от домакините са 4, а от гостите 6.

33'
  • Притежанието на топката е 60:40 в полза на пловдивчани.

27'
  • Пореден ъглов удар. Неделев намери Терзиев, но той изпрати топката твърде високо над вратата.

22'
  • Ново положение за домакините. Неделев стреля, но в стената.

20'
  • Чавдар Ивайлов се намеси с вещина и изби удар на Тодор Неделев в ъглов удар. След изпълнението му обаче Илия Миланов изчисти напред.

19'
  • Корнер за гостите отдясно. Атанасов изсипа топката, няколко човека се разминаха с нея, преди Керчев да я засече и да изведе отбора си напред.

17'
  • Неделев намери в коридор Шопов, който излезе сам срещу Митов и реализира, но голът бе отменен правилно заради засада.

14'
  • Статично положение за врачани. Златински центрира от свободен удар, но топката бе изчистена без проблем.