• 90+6’ Янис Карабельов
  • 6’ Димо Бакалов
  • КРАЙ НА МАЧА - 1:1

90+6'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 1:1. Гол за Славия в 5-ата добавена минута на Янис Карабельов след центриране на Галин Иванов.

90+6'
  • Жълт картон за Велковски

90+3'
  • Ивайло Димитров напусна, сменен от Владислав Узунов.

85'
  • Янко Ангелов влезе на мястото на Умарбаев в състава на Локо Пд.

83'
  • Карабельов влиза, Мартинов излиза в Славия.

76'
  • Пряк свободен удар, после ъглов удар, избиване пред голлинията на вратата на Локо Пд.

75'
  • Игор Банович получи жълт картон.

74'
  • Два поредни блокирани удара към вратата на Локо Пд.

72'
  • Офанзивният футболист Чигози Мба сменя Димитър Буров в състава на Славия.

72'
  • Центриране на Димитър Буров, което се превърна в изстрел, но топката не навести вратата на Локомотив.

70'
  • По една спорна ситуация в наказателните полета. Нито в една от двете обаче реферът не реагира, вероятно правилно.

66'
  • Костадин Велков стреля, но ударът му бе блокиран.

63'
  • Сашо Александров направи безспорно нарушение за жълт картон, но Станислав Ставров не го санкционира.

58'
  • Фрапантен пропуск на Галин Иванов след разбъркване пред вратата на пловдивчани.

52'
  • Архан Исуф смени Симеон Райков в Локо Пд.

50'
  • Директен червен картон на Муса Мухамед, той спря откъсващия се сам Галин Иванов.

47'
  • Жуниор сменя принудително Димо Бакалов на почевката.

46+2'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:1

45+2'
  • Нова добра атака на Локо Пд. Марчев поде атаката, Бакалов я продължи към Умарбае, а неговият удар изпрати топката успоредно на голлинията.

45'
  • Удар на Иван Минчев от фаул, топката се отбива от стената в корнер.

30'
  • Разбъркване пред вратата на Славия, няма кой да нанесе решителен изстрел от Локо Пд.

21'
  • Симеон Райков има пространство за стрелба и шутира, но Стериакис парира удара му.

20'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД - 0:1. Веселин Марчев изведе на перфектна позиция Димо Бакалов и той нямаше как да сгреши.