• Край на мача. Нефтохимик победи с 2:0.

• Касапско влизане на Румен Руменов в слабините на противник. Това е заслужен жълт картон за него.

90+3'
  • Четири минути добавено време на срещата в Бургас.

90'
  • Много добра ситуация за Нефтохимик. Станислав Маламов се озова на стрелкова позиция на около 7-8 метра от вратата, но Марио Кирев отрази.

87'
  • Последна смяна за Нефтохимик. Излиза Венци Христов, влиза Живко Петков.

83'
  • Венци Христов стреля от дистанция, но прекалено неточно.

82'
  • Втора смяна за Нефтохимик. Излиза Мариян Огнянов, влиза Румен Руменов.

78'
  • Далечен удар на Георги Йомов, но топката срещна тялото на защитник на Нафтата.

75'
  • Смяна за Славия. Излиза Валери Домовчийски, влиза Калоян Кръстев.

73'
  • Смяна в Нефтохимик. Излиза Емануил Манев, влиза Михаел Орачев.

70'
  • Хубав шанс за Славия. Георги Пашов намери Сердер Сердеров около точката на дузпата, но ударът му мина на сантиметър встрани от вратата.

67'
  • Най-чистото положение за Славия. Николай Димитров стреля от пряк свободен удар от 20 метра, но топката кацна на горната греда и излезе в аут.

65'
  • Георги Йомов получава лекарска помощ, но всичко е наред в крайна сметка.

60'
  • Янис Карабельов влиза на мястото на Божидар Васев в състава на Славия.

56'
  • Жълт картон за Манев, защото се съблече след гола.

53'
  • Емануил Манев прави 2:0. Това се случи след пробив на Йордан Йорданов пред наказателното поле и бившият играч на ЦСКА с хубав пас изведе съотборника си на стрелкова позиция. Манев финтира защитник и прониза мрежата за втори път.

53'
  • Хубава атака на Славия, но без опасен удар към вратата на Нафтата.

52'
  • Първа смяна в мача. Излиза Иван Минчев от състава на Славия, влиза Георги Йомов.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Нефтохимик води с 1:0 на Славия.

45+1'
  • Венци Христов открива резултата в полза на Нефтохимик. Николай Дюлгеров намери бившия нападател на Левски отдясно на наказателното поле, той се справи с Омар Абуд и с мощен шут през ръцете на вратаря и в близкия му ъгъл направи 1:0.

44'
  • Сердер Сердеров нахлу по десния фланг и центрира в наказателното поле. Там Иван Минчев засече топката с глава, но стреля слабо и в аут.

40'
  • Центриране на Емануил Манев от фланга, но нямаше кой от играчите на Нефтохимик да засече топката.

38'
  • Страхотен шанс за Нефтохимик. Станислав Маламов направи самостоятелен пробив и нахлу в наказателното поле, след като литна Георги Пашов. Фалцовият му удар мина на сантиметри встрани от вратата.

30'
  • Първа опасност от страна на Николай Димитров. Бившият играч на Левски се пребори за една топка и стреля от дистанция, но топката мина на около метър встрани от вратата.

28'
  • Хубава атака на Венци Христов по фланга, като той нахлу до аутлинията и центрира успоредно и прострелно. Но нямаше как играч на Нефтохимик да докосне топката и Петко Христов изби.

25'
  • Иван Минчев центрира от пряк свободен удар, но Петко Христов за няколко сантиметра не можа да засече топката и тя излезе в аут.

24'
  • Много хубава атака на Славия, в която на няколко пъти гостите разцъкаха с петички. Но в крайна сметка центрирането беше слабо и нямаше кой да засече топката.

23'
  • Първата възможност и за Нефтохимик в този мач. Николай Дюлгеров се измъкна зад защитата, но леко по диагонал на вратата. Ударът му прелетя на сантиметри над вратата.

14'
  • Още един хубав шанс за Славия, но ударът на Божидар Васев от наказателното поле беше избит от Янко Георгиев.

12'
  • Хубава атака на Омар Абуд по фланга, но топката беше избита от защитник на Нафтата.

12'
  • Първият реален шанс в мача. Сердер Сердеров се измъкна зад защитата на Нефтохимик след страхотен пас на Валери Домовчийски и стреля, но право в тялото на излезлия да го пресрещне вратар Янко Георгиев.

8'
  • Равностойна игра в началните минути, като все още няма опасности пред двете врати.