• Край на мача в Разград! Лудогорец победи с 3:0!

90+2'
  • Две минути продължение на мача.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза капитанът на Витоша Четин Садула, влиза Ангел Стоянов.

89'
  • Удар и на Александър Василев от дистанция, но топката излиза в корнер.

84'
  • Последна смяна в Лудогорец. Излиза героят Клаудиу Кешеру, влиза Яцек Горалски.

79'
  • Жълт картон и за Георги Терзиев.

71'
  • Густаво Кампаняро прави 3:0. Той получи пас с пета от Клаудиу Кешеру пред наказателното поле и стреля мощно във вратата за трети път.

68'
  • Втора смяна и за Лудогорец. Излиза Върджил Мисиджан, влиза Джоди Лукоки.

67'
  • Втора смяна за Витоша. Излиза Даниел Пеев, влиза Михаил Петров.

67'
  • Първа смяна за Лудогорец. Излиза Жуниор Кишада, влиза Жоао Пауло.

66'
  • Върджил Мисиджан прави резултата 2:0. След едно центриране на Лукас Саша Клаудиу Кешеру игра с глава, но топката беше избита към непокрития холандец на далечната греда и той опъна мрежата за 2:0.

64'
  • Центриране на Вандерсон към Клаудиу Кешеру в наказателното поле, но ударът с глава на румънеца беше спасен.

63'
  • Даниел Кутев получава втори жълт картон за безумно влизане. Съвсем заслужено е изгонен, а на терена изкара само 17 минути, в които се представи ужасяващо слабо.

62'
  • Удар на Жуниор Кишада с глава от вратарското поле, но топката мина над вратата.

60'
  • Претенции за дузпа от страна на Лудогорец. Лукас Саша падна в наказателното поле след съприкосновение с Николай Христозов, който го задържа за гащите и фланелката едновременно, но реферът не посочи бялата точка.

56'
  • Клаудиу Кешеру стреля от границата на вратарското поле, топката рикошира в Радко Мутафчийски, но Иванов улови.

54'
  • Клаудиу Кешеру открива резултата! След поредица изстрели към Иванов, в крайна сметка румънецът се разписа в мрежата му, макар да останаха съмнения за засада. Реферите обаче не видяха нищо такова и попадението беше зачетено.

52'
  • Жълт картон и за Кутев за задържане на противник.

48'
  • Мисиджан получава жълт картон за грубо нарушение.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза Пол Отофе, влиза Даниел Кутев.

46'
  • Начало на втората част на мача в Разград!

46'
  • Край на първата част на мача. Лудогорец - Витоша 0:0.

45+2'
  • Опасно центриране на Вандерсон от пряк свободен удар, но Витоша се справи отново.

45+1'
  • Най-големият пропуск в мача за Лудогорец. Първо Жуниор Кишада стреля силно към вратата му, но стражът изби. После и Върджил Мисиджан би, но пак Михаил Иванов се намеси подобаващо.

44'
  • Кешеру получи жълт картон за протестите си за незачетения гол.

42'
  • Отменен гол за Лудогорец! Клаудиу Кешеру вкара топката в мрежата след центриране на Лукас Саша, но се оказа, че е бил в засада.

41'
  • Нова хубава атака за Лудогорец. Първо удар на Кешеру беше избит от защитник, но после топката стигна до Дяков. Неговият изстрел беше слаб и Иванов улови.

39'
  • Нов хубав удар на Жуниор Кишада след продължителна атака, но в крайна сметка целта отново не е намерена.

36'
  • Пореден удар от дистанция, този път на Кишада, но топката излезе далеч в аут.

34'
  • Лудогорец се мъчи срещу бетониралия се в защита тим на Витоша. Шампионите атакуват постоянно, но идеите им се разбиват в гъстонаселената отбрана на гостите.

32'
  • Поредна хубава бърза атака на Лудогорец, но и тя се провали в последния момент при завършващото подаване.

29'
  • Удар с глава на Клаудиу Кешеру след ново центриране от пряк свободен удар и пак без проблеми за Михаил Иванов.

24'
  • Удар с глава на Георги Терзиев след пряк свободен удар, но топката лети високо над вратата.

22'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Радко Мутафчийски, който влезе грубо в краката на Клаудиу Кешеру.

19'
  • Удар на Светослав Дяков от границата на наказателното поле, Иванов лови.

15'
  • Светослав Дяков с хубав пас към Жуниор Кишада, който пробва да стреля, но продължи към Клаудиу Кешеру. Румънецът обаче не можа да бие силно към вратата и вратарят улови топката.