Отборът на Швеция се наложи с 2:0 над Унгария в контролна среща. Съперникът на България в квалификационна Група А за Мондиал 2018 не даде шанс на съперника си и така постигна успех в проверката.

Резултатът откри Сам Ларсон в 30-ата минута, а през втората част Телин добави още едно попадение. Той бе точен в 67-ата минута за крайното 2:0.

Припомняме, че преди няколко дни Швеция претърпя поражение с 1:2 от Франция. В класирането на Група А шведите са трети със 7 точки. Същия актив има и Холандия, но е позиция напред с по-добри показатели. Лидер в подреждането е Франция с 10.

На свой ред, Унгария е в Група В, а в последната си квалификация се наложи с 4:0 над Андора.

Същевременно в друга контрола Русия се победи с 1:0 Румъния. Единственият гол в срещата бе дело на Магомед Оздоев в третата минута на продължението на двубоя.