Сърбия разби като гост Молдова с 3:0 в двубой от група D. В първия официален мач начело на Славолюб Муслин тимът успя да пречупи молдовците. Головете за успеха реализираха Костич, Иванович и Тадич.

Западните ни съседи успяха да открият резултата в 19-ата минута, след като грешка в центъра на терена на домакините позволи на Костич да открие резултата след асистенция на Тадич.

Бранителят на Челси Бранислав Иванович направи резултата 2:0 в 37-ата минута след нова асистенция на Тадич. Иванович с глава не остави шансове на вратаря на домакините Чебану.

През втората част с отлична атака Тадич направи резултата 3:0 в 59-ата минута. Гостите пропуснаха да отбележат и повече попадения, но и класическата победа беше добра за Сърбия.

В класирането Сърбия има 4 точки и заемат второто място в групата, а Молдова е на последната позиция без точков актив.