Нападателят на Наполи - Аркадиуш Милик заяви, че иска да играе повече от 15 минути на мач и отправи сериозно предупреждение към клуба от Неапол. Снощи полският национал помогна на страната си да се класира за Евро 2020. Поляците се наложиха над Северна Македония с 2-0, а Милик реализира едно от попаденията. Той обаче бе със смесени чувства след мача, въпреки класирането на Полша за европейското първенство следващото лято. 25-годишният футболист сподели:

"Искам да играя повече в Наполи, а не само 15 минути на мач. Сега обаче няма да кажа нищо. Моят гол беше важен днес и аз съм щастлив. Голът ми ни даде спокойствие и ни осигури класиране за европейското първенство. Искам да отида на този голям форум като играя по-редовно в клуба си, а не само 15 минути на мач. Зная, че всичко зависи от мен. Вярвам в себе си, но когато не получаваш шансове е трудно, завърши изказването си полякът.