Нападателят на арменския национален отбор по футбол Александре Карапетян нарече Леонардо Бонучи "безсрамник", след действията на италианецът, с които изкара червен картон на своя съперник.

Карапетян се превърна от герой във враг на стадиона в Ереван, след като откри резултата в 11-та минута, но в добавеното време на първата част му беше показан червен картон, с което остави своите с 10 души за втората част. Стрелецът беше изгонен, след като реферът на срещата прецени, че той е ударил с рамо Бонучи.

След двубоя Карапетян със сигурност не беше доволен от случилото се и използва платформата "Инстаграм", за да изрази гнева си. Той сподели история, в която обвини в Бонучи в симулативна игра.

"Имам огромно уважение за това, което си направил по време на кариерата ти като футболист, но това днес беше безсрамно", написа арменецът.

Армения - Италия

Италия спечели срещата с 3:1, след пълен обрат и голове на Белоти (два) и един на Лоренцо Пелегрини.