• Край на мача.

90+2'
  • Дино Мартинович направи по-трудното, след като от два метра нацели страничната греда при една от малкото опасности пред вратата на Ренан.

88'
  • Последна смяна и в Лудогорец. На мястото на Вандерсон влиза Александър Василев.

86'
  • Смяна в Лудогорец. Натанаел не успя да продължи двубоя и беше заменен от Жоао Пауло

83'
  • Натанаел се нуждае от лекарска помощ

82'
  • Натанаел с отличен шут под гредата направи резултата класически, след самостоятелен пробив.

82'
  • Смяна в състава на Локо. Марчев излиза, влиза Мартинович

78'
  • Жълт картон за Кампаняро

77'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. Зад топката застана Камбуров, но нацели стената

77'
  • Нов гол за Лудогорец! Вандерсон с отличен диагонален удар от 30 метра не остави шансове на Пиргов за 2:0.

75'
  • Жълт картон за Умарбаев.

72'
  • Марчев центрира в наказателното поле на Лудогорец, но там нямаше съотборник, който да засече кълбото във вратата на Ренан.

72'
  • Лукас Саша е декориран в жълто, след като фаулира Пауло Серджо

69'
  • Първа смяна в състава на Лудогорец. Мисиджан излиза, Кампаняро влиза

66'
  • След центриране от корнер Виданов беше на голова ситуация, но не сполучи да изравни резултата.

65'
  • Смяна в състава на Локо. Влиза Пауло Серджо на мястото на Крумов

64'
  • Веско Марчев с хубав удар опита да затрудни Ренан, но вратарят на гостите се справи

63'
  • На мястото на Дани Кики в състава на Локо влиза Димо Бакалов

60'
  • Кирил Котев имаше нужда от лекарска помощ

57'
  • Марселиньо опита двойно подаване със съотборник, но Умарбаев се справи със ситуацията пред наказателното поле на домакините.

55'
  • Жълт картон за Дани Кики

• Локомотив Пловдив започва активно втората част, но чисти голови положения липсват.

• Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец, след изпълнението му домакините се справиха с положението пред наказателното си поле.

45+4'
  • Червен картон за Велковски. Той наруши правилата срещу Марселиньо, след което се сбута с него

45+3'
  • Светослав Дяков беше изгонен след като удари без топка Димитър Велковски.

45+1'
  • В последните минути играта се понакъса с нарушения

• Марселиньо от няколко метра вместо да удвои прати кълбото над вратата, след като засече центриране от корнер.

41'
  • Нова опасна атака за Лудогорец. Вандерсон опита да прехвърли излезлия да го пресреща Пиргов, но Виданов беше на точното място и изчисти в корнер.

40'
  • Удар на Кафу попадна в ръцете на Пиргов

39'
  • Велковски се нуждае от лекарска помощ

36'
  • Далечен удар на Мисиджан беше спасен от Пиргов.

35'
  • Котев наруши правилата срещу Кафу, след бързото изпълниение нападател на Лудогорец беше в положение на засада.

31'
  • Велковски не съумя да центрира в наказателното поле на Лудогорец, а топката излезе в аут след атака по лявото крило.

24'
  • Марчев се впусна в атака по лявото крило, но намеса на Саша предотврати опасността пред вратата на Лудогорец

21'
  • Двуостра игра и от двата отбора

• Анисе засече с глава центриране на Вандерсон от корнер и откри резултата.

11'
  • Пряк свободен удар за Локо, Умарбаев центрира в наказателното поле на Лудогорец, но кълбото беше отразено от бранител на гостите.

7'
  • Отличен шанс за Локомотив, Умарбаев отправи силен удар от движение, спрял се от външната страна на мрежата.

5'

5'
  • Страхотна възможност за Локо Пд, Кирил Котев засече центриране след разиграване от корнер. Ударът му с глава премина на половин метър над напречната греда.

3'
  • Корнер за Лудогорец, още при първата атака към вратата на Локо, лудогорци спечелиха корнер, а след изпълнението му не последва опасност за вратата на домакините, след като Виданов се справи