• Край на мача

90+2'
  • Пропуск на Мунир, който с техничен изстрел не успя да уцели вратата на Етър.

90+2'
  • Последна промяна в Етър - Атанас Атанасов влиза на мястото на Ивайло Димитров.

88'
  • Първа изява в мача и за Симон Слуга! Вратарят на Лудогорец изби удар отблизо на Шано Букхолда, който засече от въздуха центиране на Кнежевич.

83'
  • Страхотно спасяване на Мартин Величков след бомбен изстрел на Бърнард Текпетей.

77'
  • Промяна и в Етър - Осама Алу заема мястото на Мосес Кандидус.

74'
  • Жълт картон за Якуб Пьотровски, който е с капитанската лента в Лудогорец след излизането на Антон Недялков.

74'
  • Промяна в Лудогорец - излиза Тодор Неделев, влиза Доминик Янков.

74'
  • Етър остава с 10 души! Еквадорският защитник Луис Кордова получи втори жълт картона за остро влизане в краката на Клод Гонсалвеш и бе изгонене.

70'
  • Другата е Сонко Сундберг вместо Оливие Вердон.

63'
  • Нови две смени за гостите - първата е влизането на Мунир Шуяр вместо Рик Джонатан.

63'
  • Пробив на Крум Стоянов завърши с безобиден удар, който бе уловен с лекота от вратаря на Лудогорец.

59'
  • Пропуск на Лудогорец! Руан Круз от добра ситуация не успя да намери целта.

56'
  • Първи точен удар за домакините! Мосес Кандидус шутира от дистанция, без да затрудни вратаря на Лудогорец - Симон Слуга.

52'
  • Другата е излизането на капитана Антон Недялков, който е заменен от Сон.

46'
  • Две смени и в Лудогорец - Руан Суко заменя Квадво Дуа.

46'
  • Георги Александров пък отстъпва мястото си на Шахредин Букхолда

46'
  • Втората е влизането в игра на Мартин Николов вместо Димо Николов.

46'
  • Три смени в Етър - първата е Ловре Кнежевич на мястото на Мартин Тошев

46'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Голеадата на "Ивайло" продължава! Бърнарда Текпетей бележи четвърти гол, след като Мариян Иванов се подхлъзна и ганаецът излезе очи в очи с вратаря на Етър. Със самочувствие той преодоля Величков и прати топката в мрежата за 0:4.

41'
  • Резултатът вече е 0:3 след попадение на Якуб Пьотровски! Той получи топката от Антон Недялков и с премерен шут прати топката в мрежата на Етър.

37'
  • Греда за Лудогорец! Тодор Неделев с левия крак бе близо до втория си гол в мача, но напречната греда го лиши от това за късмет на домакините.

36+1'
  • Втори гол за Лудогорец! Вълшебно изпълнение на пряк свободен удар от Тодор Неделев матира за втори път Мартин Величков. Халфът технично завъртя топката над стената - 0:2.

32'
  • Жълт картон за Луис Кордова от Етър за нарушение срещу Рик Джонатан.

30'
  • Пропуск на гостите! Отново Фон Витри центрира в наказателното поле, където Текпетей опита да повтори изпълнението на Квадво Дуа от 3-ата минута, но прати топката встрани от вратата на Етър.

14'
  • Гооол! Лудогорец поведе с ранен гол! Якуб Пьотровски изведе Аслак Фон Витри на десния фланг, а норвежецът пусна успоредно центриране в наказателното поле. Там намиращият се в отлична форма Квадво Дуа от движение прати топката зад гърба на Мартин Величков - 0:1.