• Лъчезар Балтанов отстъпва мястото си на Йордан Айвазов.

• Петър Иванов влиза на мястото на Янис Карабельов.

• Габриел Златанов заменя Костадин Татаров.

85'
  • Хюсеинов влиза на мястото на Иван Тилев.

83'
  • Борислав Цонев отне топката от Балтанов, след което кълбото се озова в Иван Коконов. Крилото се озова сам срещу вратаря, но прати топката в аут. Веднага след това Ел Хатиб отсъди нарушение срещу капитана на "канарчетата".

81'
  • Борис Тютюков влиза на мястото на Ел Мами Тетах.

71'
  • Чинонсо Офор заменя Тонислав Йорданов.

71'
  • Емил Найденов заменя Мартин Секулич.

71'
  • "Канарчетата" организираха опасна атака отляво. Янис Карабельов беше изведен от Папазов. Халфът опита да намери Нехемие Кинтунту, но конгоанецът беше блокиран.

70'
  • Кинтунту заменя Степонавичюс.

61'
  • Ел Мами Тетах се отскубна от защитата на гостите и отправи удар, който премина над вратата.

60'
  • Иван Коконов заменя Станислав Иванов.

51'
  • Играта е подновена.

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Ботев отговори с удар на Секулич, който премина далеч от целта.

41'
  • ГООЛ ЗА АРДА! Деян Лозев получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, където защитата на домакините не се ориентира добре и остави Тонислав Йорданов непокрит, а нападателят от няколко метра с глава не сбърка - 0:1.

37'
  • Лъчезар Котев отново шутира от далечна дистанция, но далеч от целта.

32'
  • Жълт картон за Пламен Крачунов.

25'
  • Ботев получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле. Зад топката застана Мартин Секулич, чийто удар беше отразен от Анатолий Господинов.

20'
  • Жълт картон за Ел Мами Тетах.

19'
  • Жълт картон за Станислав Иванов за симулация.

14'
  • Удар от далечна дистанция на Лъчезар Котев премина над вратата.

7'
  • Димитър Папазов изведе Мартин Секулич сам срещу вратаря. Анатолий Господинов обаче излезе и ударът на хърватина попадна в тялото му. Топката остана в притежание на "канарчетата", като Бисер Бонев центрира остро, а пред голлинията Принц изчисти.