• ТОВА Е ВСИЧКО ОТ МАЧА!

90+3'
  • Смяна за домакините. Оиер Сариеги отстъпва мястото си на Джани Политино

86'
  • Поредна смяна за варненци. Любослав Маринов влиза на мястото на Александър Цветков.

85+3'
  • Още една смяна за Спартак! Филип Лесняк отстъпва мястото си на Цветослав Маринов.

85+3'
  • Смяна за гостите! Франк Риволие влиза на мястото на  Радослав Димитров

84+3'
  • Смяна за Берое! Алберто Салидо влиза на мястото на Карлос Сегундо.

84+3'
  • Смяна за домакините. Исмаел Ферер отстъпва мястото си на Франко Минго.

80'
  • Нов фрапиращ пропуск в отбраната на Спартак позволи на Сантяго Годой да отнеме топката и с много точен шут да преодолее вратаря на гостите, увеличавайки преднината на Берое на 3:0.

78'
  • Смяна и при домакините. Голмайсторът Енцо Еспиноса отстъпва мястото си на Хуан Пинеда.

69'
  • Два пропуска в рамките на една минута за играчите на Берое, които отново не успяха да направят резултата класически. Въпреки многото шансове, домакините не успяват да увеличат преднината си.

67'
  • Смяна в състава на Спартак. Йоан Бауренски влиза на мястото на Бернардо Коуто.

65'
  • Страхотен удар от воле на Фелипе Чекартеги можеше да донесе третия гол за Берое, но вратарят на Спартак Варна успя да спре мощния изстрел, предотвратявайки ново попадение.

63'
  • Спартак се опита да се върне в мача след изпълнение на ъглов удар, но удар на Лесняк премина високо над гредата, пропускайки възможността за намаляване на изоставането.

56'
  • Хименес опита удар от далечно разстояние, но вратарят на Спартак внимаваше и успя да отрази удара без проблеми.

54'
  • Тежко падане след сблъсък с противников футболист на Кристиан Илич от Спартак, който ще трябва да получи медицинска помощ.

46'
  • Начало на втората част!

• Това е всичко за първата част!

45+1'
  • НОВ ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Исмаел Ферер бе намерен в отлична позиция след нова грешка в отбраната на Спартак Варна и с мощен шут прати топката в долния ляв ъгъл на вратата, увеличавайки преднината на Берое на 2:0.

42'
  • Спартак опита да реагира на гола с опасно центриране от Конате, но вратарят на Берое се намеси решително и предотврати евентуалната опасност.

40'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Фатална грешка в отбраната на Спартак Варна позволи на Енцо Еспиноса да отнеме топката и да се озове сам срещу вратаря. Той успешно реализира удара си и даде преднина на Берое, откривайки резултата

28'
  • Първото опасно положение в срещата бе за Спартак Варна. След изпълнение на корнер топката се озова при Александър Цветков, който отправи удар от наказателното поле. Вратарят на домакините обаче се намеси успешно и спаси удара, предотвратявайки гола и оставяйки резултата непроменен.

23'
  • Мачът между Берое и Спартак Варна започна с мощен натиск от страна на домакините, които активно пресират противника в началните минути. Играчите на Берое показаха агресивност и желание за контрол над играта, но не успяват да стигнат до сериозна голова ситуация.

14'
  • Трети ъглов удар за Берое, който завърши с неточен удар и резултатът остава 0:0.