• И Бирсент Карагарен получава жълт картон.

90+3'
  • Веселин Минев получава жълт картон за фаул срещу Камбуров.

90+3'
  • Уникален пропуск на Левски! Венци Христов центрира с външен фалц, Мигел Бедоя отклони с глава, но после топката мина на 2-3 сантиметра в аут.

90+2'
  • Бирсент Карагарен прави обрата пълен. Мартин Камбуров изведе Бирсент Карагарен в наказателното поле, той финтира защитник и с удар в далечния ъгъл на Йоргачевич прави резултата 3:2.

89'
  • Тунде Адениджи стреля от дистанция, но прекалено безопасно и вратарят улови.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Франсис Нар, влиза Бабатунде Адениджи.

85'
  • Страхотен шанс за Левски. Венци Христов центрира и намери Франсис Нар в наказателното поле, чийто удар с глава обаче беше уловен от Ел Харуби.

84'
  • Мигел Бедоя центрира опасно от пряк свободен удар и това можеше да се получи голов удар, но Ел Харуби на голлинията улови.

79'
  • Принудителна смяна в Локомотив. Излиза Пауло Серджо, влиза Георги Вълчев.

78'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Джъстин Менголо.

76'
  • Пауло Серджо получава жълт картон за груб фаул срещу Франсис Нар.

76'
  • Втора смяна за Локомотив. Излиза Ванчо Траянов, влиза Бирсент Карагарен.

74'
  • Левски опита да стигне до преднина с нова хубава атака, при която Роман Прохазка беше изведен на стрелкова позиция, но стреля високо над вратата.

72'
  • Мартин Камбуров изравнява резултата. Той се разписа с мощен шут от границата на наказателното поле след продължителна атака. В един момент от атаката имаше засада, която обаче реферите проспаха и голът беше зачетен.

65'
  • Венци Христов получава първия жълт картон за играч на Левски.

63'
  • Първа смяна и за Левски. Излиза Мехди Бурабия, влиза Джереми де Ноойер.

62'
  • Първа смяна в мача. Излиза Димитър Велковски, влиза Емил Гъргоров.

61'
  • Георги Костадинов опита да засече топката с глава от вратарското поле, но не можа да уцели топката. Той претендираше, че е задържан от Кирил Котев в наказателното поле, но реферът не даде нищо в тази ситуация.

60'
  • Ясин Амрауи получава жълт картон за задържане на противников играч.

59'
  • Пореден далечен удар на Венци Христов, но Ел Харуби изби в корнер.

52'
  • Страхотен изстрел на Венци Христов от границата на наказателното поле. Ясин ел Харуби обаче изби в корнер.

50'
  • Сашо Александров си вкара нелеп автогол. В 47-та минута Ясин Амрауи центрира от фланга, но топката летеше безопасно. Александров обаче игра с глава и след рикошет топката влезе в собствената му мрежа за 1:2.

47'
  • Начало на втората част на "Герена".

46'
  • Край на първата част! Левски води с 2:0.

45+2'
  • Една минута ще е продължението на първата част на мача.

45+1'
  • Много хубав шанс за Венци Христов, който излезе сам срещу Ел Харуби, но стреля в тялото на излезлия да го пресрещне вратар.

44'
  • Хубава продължителна атака на Левски, която завърши с далечен удар на Прохазка, но топката беше избита от защитник.

38'
  • Заучено положение след пряк свободен удар, при което Франсис Нар излезе сам срещу вратаря по диагонал и центрира, но топката прелетя над всички негови съотборници.

35'
  • Венци Христов стреля от пряк свободен удар от около 30 метра. Но ударът му беше много слаб и Ел Харуби улови.

34'
  • Дани Кики направи много груб фаул в центъра, за който става първият играч с жълт картон в този мач.

33'
  • Мартин Камбуров изпуска най-чистото положение за Локомотив. Той беше намерен сам в наказателното поле, литна с финт връхлитащ защитник и стреля, но Йоргачевич с една ръка изби.

29'
  • Мехди Бурабия центрира страхотно на далечната страна на наказателното поле, където с летящ плонж с глава стреля Божидар Краев, но топката прелетя над вратата.

28'
  • Хубава атака на Левски по фланга, топката стигна до Божидар Краев отдясно, но той не успя да намери вратата.

26'
  • Хубава атака на Левски, която завърши с няколко удара към вратата на Ел Харуби. Най-опасен беше този на Краев, но не беше точен.

21'
  • Бедоя прави 2:0! Испанецът направи двойно подаване с Венци Христов пред наказателното поле и с хубав удар в ъгъла вкара за втори път!

17'
  • Венци Христов открива резултата! Нападателят на Левски беше изведен перфектно зад защитата от Сашо Александров по левия фланг. Той с мощен шут в далечния ъгъл препарира Ясин ел Харуби за 1:0!

16'
  • Дани Кики се свлече на земята след съприкосновение с Георги Костадинов. Реферът не даде нищо, а впоследствие халфът на Локо се изправи на крака.

13'
  • Опит на Димитър Велковски да затрудни Йоргачевич, но ударът му беше ужасяващо неточен.

11'
  • Първо положение и за Локо, но центрирането на Ясин Амрауи от левия фланг беше избито в корнер.

7'
  • Още един шанс пред Нар! Мехди Бурабия го изведе сам срещу вратаря, леко по диагонал, но ударът му беше слаб и право в ръцете на Ел Харуби.

4'
  • Още една хубава атака на "сините", но центрирането на Франсис Нар от фланга беше прекалено слабо и не затрудни никого.

4'
  • Страхотен пропуск на Левски! Божидар Краев беше изведен сам срещу вратаря на Локомотив Пловдив от Венци Христов. Младокът обаче стреля слабо по земята и Ел Харуби улови.