Еквадор и Англия завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра на стадион „Сън Лайф“ в Маями.

ВИДЕО ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Националният селекционер на Англия Рой Ходжсън експериментира, като пусна Джеймс Милнър като десен бек.

Англия започна със следния състав: Бен Фостър, Джеймс Милнър, Крис Смоулинг, Фил Джоунс, Люк Шоу, Франк Лампард, Джак Уилшър, Алекс Окслейд – Чембърлейн, Рос Баркли, Уейн Рууни, Рики Ламбърт.

Еквадор поведе още в 8-та минута на мача, когато Айови центрира в наказателното поле на Англия, където Енер Валенсия засече топката с глава и я изпрати във вратата на Фостър.

Англия постепенно взе инициативата и се опита да изравни резултата. В 12-та минута Рос Баркли подаде към Рууни, който шутира, но неточно.

Еквадор бе близо до това да реализира втори гол във вратата на Англия, но в 15-та минута Фостър направи решаващо спасяване, след като отрази удара на Груесо. Три минути по-късно Фостър спаси удар на Монтеро.

Франк Лампард се опита да изненада вратаря на Еквадор в 21-та минута с далечен удар, но Бангуера спаси.

Англия изравни резултата в 26-та минута, когато след удар на Ламбърт топката срещна гредата, но при добавката Рууни се разписа за 1:1.

Окслейд-Чембърлейн стреля опасно в 42-та минута, но Бангуера отново спаси.

Англия обърна развоя на мача в 52-та минута, когато Рос Баркли подаде към Рики Ламбърт, който с далечен удар прати топката във вратата на Бангуера.

Четири минути по-късно Ламбърт отново се опита да вкара, но след удара му топката премина на сантиметри в страни от вратата на Еквадор.

Еквадор бе изключително близо до това да отбележи изравнителен гол в 67-та минута, когато Енер Валенсия стреля, но топката срещна гредата.

Еквадор успя да изравни резултата в 70-та минута, когато Антонио Валенсия подаде към Аройо, който с далечен удар прати топката във вратата на Фостър.

Двата отбора завършиха мача в намалени състави, след като Рахим Стърлинг бе изгонен с директен червен картон в 76-та минута заради много грубо нарушение. Антонио Валенсия се спречка със Стърлинг и също бе изгонен с директен червен картон.

До края на мача двата отбора не успяха да отбележат нови голове и контролата между Еквадор и Англия завърши 2:2.