Колумбийските фенове изпаднаха в екстаз след трите гола на техния отбор в мача срещу Гърция.

Играчите на Хосе Пекерман упражниха натиск в първите минути, а още в 5-ата минута излязоха напред в резултата. Хуан Куадрадо напредна от дясно, центрира по земя в наказателното поле, а там Пабло Армеро засече и прати топката в долния десен ъгъл на вратата на Oрестис Карнезис за 1:0. Преди това се бе получил и рикошет.

Колумбийците организираха няколко атаки, като отговор на това, а в 61-ата минута резултатът в полза на Хосе Пекерман бе удвоен. При центриране от корнер от ляво се получи разбъркване в наказателното поле на южните ни съседи, Абел Агилар игра с топката, а тя стигна до Теофило Гутиерес, който засече за 2:0.

В последните минути след хубаво взаимодействие между Хуан Куадрадо и Сунига, топката стигна до Хамес Родригес, който оформи крайното 3:0.