Франция си повиши самочувствието преди Мондиала, след като разби с 8:0 Ямайка в контролна среща, която се игра на стадион „Пиер-Моро“ край Лил.

Дидие Дешан започна мача със следния състав: Уго Лорис - Матийо Дебюши, Рафаел Варан, Мамаду Сако, Патрис Евра – Йоан Кабай, Сисоко, Матуиди, Матийо Валбуена – Оливие Жиру и Карим Бензема.

Франция поведе в резултата в 17-та минута след гол на Йоан Кабай и асистенция на Оливие Жиру.

Три минути по-късно „петлите“ удвоиха своята преднина, след като Карим Бензема подаде към Матуиди, а той не пропусна да вкара.

Французите продължиха да вкарват и Карим Бензема се разписа в 38-та минута, като направи резултата 3:0.

Карим Бензема записа втора асистенция в 53-т минута, когато намери непокрития Оливие Жиру в наказателното поле на Ямайка, а той направи резултата 4:0.

Бензема отбеляза своя втори гол в срещата в 63-та минута за 5:0.

Франция отбеляза шести гол в 66-та минута, когато Патрис Евра центрира в наказателното поле на Ямайка, където Матуиди стреля от воле и отбеляза своето второ попадение в срещата.

Карим Бензема записа трета асистенция в 77-та минута, когато достави топката до Антоан Грисман, който вкара за 7:0.

Крайният резултат в контролата бе оформен в 89-та минута след втория гол на Грисман.