Без победител - 1:1 завърши срещата между Борусия Мьонхенгладбах и Волфсбург от 4-ия кръг в Бундеслигата. Двата отбора си размениха по един гол в последния четвърт час.

"Жребците" можеха да поведат още в 21-ата минута, но ударът с глава на Флориан Нойхаус срещна лявата греда.

Стражът на домакините Ян Зомер пък показа класа в 58-ата минута, спасявайки истински снаряд на Адмир Мехмеди. Пак той бе последна преграда пред "вълците" в 63-ата минута след мощна тупалка на Максимилиан Арнолд.

В 78-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа и Джонас Хофман не сгреши от бялата точка.

Пет минути преди края Воут Вегхорст получи фантастичен пас в наказателното поле и с прецизен удар в левия ъгъл на вратата направи 1:1.