Харизматичният треньор на Косово Бернард Шаланд не пропусна да се забърка в забавен момент и по време на снощното поражение на неговия тим с 3:5 при гостуването ан Англия на стадион "Сейнт Мерис".

Швейцарският специалист беше изключително недоволен от представянето на своите момчета през първата част на срещата, когато резултатъ беше внушителното 5:1 за Англия. Шаланд също не беше съгласен и със съдийското решение да се признае 5-тия гол на Джейдън Санчо, който според треньорът беше от положение на засада.

Камерите хванаха селекционерът в тунела на почивката между двете полувремена, когатос е разигра любопитната сцена. Той изкрещя отчетливо думата "ужасяващо", говорейки за представянето на съдиите пи 5тия гол на "трите лъва".

Секунди, след като осъзна, че го снима камера обаче швейцарецът веднага промени лицевото си изражение, където грейна усмивка, осъзнавайки неловкостта на момента. С Шаланд наоколо очевидно наистина никога не е скучно.