Половинката на голямата звезда на Полша Роберт Левандовски - Анна - подкрепя отдадено любимия си и „Дружина полска“ по пътя им към Евро 2020.

Красавицата изгледа на живо домакинската победа с 4:0 над Израел в мача от четвъртия кръг на Група G, като сподели за радостните си емоции в профила си в една от социалните мрежи.

Тя позира на стадиона със своя приятелка и със самия Роберт Левандовски. Нападателят отбеляза едно от попаденията за успеха. Той бе точен от дузпа в началото на второто полувреме.

Gratulacje dla całej drużyny 🇵🇱💪 #robertlewandowski #poland #reprezentacjapolski

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Със спечелените точки поляците имат пълен актив от 12 на върха в класирането. След тях следват Израел (7), Австрия (6), Словения (5), Северна Македония (4) и Латвия (0).